Sakarya'da ilk defa kişiye özel ev üretiliyor... BB Gayrimenkul ve BB Yapı-İnşaat artık Sakarya'da

Sakaryalı genç iş insanı Berkehan Baydar tarafından kurulan BB Gayrimenkul Sakarya genelinde gayrimenkul arayanların tek adresi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor... Gayrimenkul temininin yanı sıra İnşaat sektöründe de adından söz ettiren firma BB Yapı-İnşaat adı altında kişiye özel yaptığı lüks konutlarla da adından söz ettiriyor.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya genelinde yaptığı kişiye özel konutlarla adından söz ettiren genç is insanı Berkehan Baydar tarafından kurulan BB Gayrimenkulün yurt dışında Kıbrıs ve Gürcistan gibi ülkelerde de gayrimenkul ihtiyacı olanlara hizmet verebiliyor. 

Yaklaşık 3 yıldır Sakarya'da BB Gayrimenkul ve BB Yapı-İnşaat olarak hizmet veren firma il genelinde 70'i aşkın aileyi konut sahibi yaptı. 

Sakarya genelinde Ev, Arsa, Mülk, Arazi, Ofis, Büro, Villa gibi onlarca gayrimenkulü barındıran BB Gayrimenkul ve Yapı İnşaat Hizmetleri müşterilerine istekleri doğrultusunda en kısa sürede ve en ekonomik koşullarla kaliteli hizmet vermeyi görev bilerek hareket ediyor. 

BB Gayrimenkul ve BB Yapı İnşaat firması olarak Sakaryalılara en iyi hizmeti vermek için mücadele verdiklerini söyleyen firma kurucusu ve sahibi Berkehan Baydar " Gayrimenkul Hizmetlerinin dışında müteahhitlik hizmeti de veriyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen özelliklerde arsa daha sonrasında proje ve yapım aşamasında kişiye özel tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu sipariş konut ve villalar üretebiliyoruz. BB Gayrimenkul ve BB Yapı İnşaat olarak siz hayal edin biz gerçekleştirelim diyerek tüm Sakarya halkını gayrimenkul konusunda firmamıza bekliyoruz" dedi. 

Şuan Karaman bölgesinde 2 adet kişiye özel villa projesi başlattıklarını belirten Baydar " Tamamen sipariş üzerine ürettiğimiz villa ve konutlarımıza 2 tane de Karaman'da ekleniyor. Projeleri bitti temelleri kazılıyor. Bu şekilde sipariş ev düşünenleri inşaat alanlarımıza götürüp firmamızın ve yaptığımız işin kalitesini de yerinde görme fırsatı sağlayabiliriz" dedi.

21 Nis 2021 - 10:00 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.932.637 kez ziyaret edildi.

Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!