Sakaryaspor'da moraller yerinde! Primler dağıtıldı peşinatlar hazırlanıyor...

Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, bu akşam Rüstemler Tesisleri'nde futbolcularla iftar yaptıktan sonra 3-0'lık Serik Belediyespor maçının galibiyet primlerini dağıtıldı. Yönetim, Turgutlu maçı öncesinde de peşinatları ödemek için harekete geçti.

Erhan Kaytanbay
Erhan Kaytanbay Tüm Haberleri
+2
Haber albümü için resme tıklayın

SPOR264.COM:- Sakaryaspor'da yarın (Perşembe) oynanacak Karabük maçı öncesinde  kulüp başkanı Cevat Ekşi futbolculara 3-0 biten Serik Belediyespor maçının maç primleri ödemelerini Rüstemler'de futbolcularla yaptığı iftar sonrası gerçekleştirdi.

İFTAR SONRASI

Yeşil siyahlı temsilcimiz Sakaryaspor'un Başkanı Cevat Ekşi,  Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüştükten sonra Karabük maçı öncesinde yönetim kurulu üyesi İdris Caymaz ile birlikte Rüstemler Tesisleri'ne gelerek futbolcularla iftar yaptı. İftar sonrasında da Serik Belediyespor maçının primleri futbolcular ve teknik heyete dağıtıldı.

KAFALAR RAHAT OLSUN
Sakaryaspor  Başkanı Cevat Ekşi'nin önümüzdeki hafta Turgutlu deplasmanı öncesinde de futbolculara peşinatların ödeyerek futbolcuların Play-Off maçlarına kafalarının rahat çıkmalarını sağlamak için görüşmeler yaptığı öğrenildi.  

TEK TEK GÖRÜŞTÜ
Başkan Cevat Ekşi, futbolcularla iftar yaptıktan sonra Rüstemler Tesislerinde futbolcular ve Teknik Direktör Serdar Bozkurt ile Serik Belediyespor maçı öncesi yaptığı gibi görüşme gerçekleştirdi.

Ekşi'nin futbolculara yönetim ve büyükşehir belediye başkanı Ekrem Yüce'nin kendilerine güvendiklerini söylediği belirterek  'Serik'deki maç gibi oynarsanız bizim önümüzde kimse duramaz' dediği öğrenildi.

21 Nis 2021 - 20:20 Sakarya/ Adapazari- Spor --- Okunma

Muhabir Erhan Kaytanbay

medyabar.com son bir ayda 2.932.637 kez ziyaret edildi.

Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!