Sedat Peker bakın hangi ülkede çıktı... Pelikancılara seslendi: 'Yenileceksiniz'

Sedat Peker, kendisine yönelik operasyonlar sonrası başlattığı video serisi ile ilgi çekmeye devam ediyor. Son olarak ikinci videosu Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Peker üçüncü videosunu yayınlayarak nerede olduğunu açıkladı.

Video için play'e tıklayın

Son günlerde İstanbul'daki adamlarına ve ailesine yönelik gerçekleştirilen operasyonlardan sonra, yurt dışında bulunan organize suç örgütü lideri Sedat Peker'den ard arda video serileri geldi. Youtube kanalında bir video serisine başlayarak ortaya farklı iddialar atan Peker, son paylaşımında da yine gündem olacak açıklamalar yaptı.

JANDARMA'YA YANIT: CIVIL CIVIL KIZ NASIL ÖLÜR?
Konuşmasında Yeldana Kaharman'ın ölümüyle ilgili ortaya attığı iddialar üzerine Jandarma Genel Komutanlığının yaptığı açıklamaya yanıt veren Peker, "Ömrüm devletin içerisinde geçti. Amacım asla devleti kötülemek değil. Dünya yerinden oynasa asla böyle birşey yapmam. Devlet ebed müddet, devlet kutsal ama devletin içerisinde görev yapan her insanın söylediği kutsal kelam olarak kabul edeceğiz diye bir kanun yok.

O günü şöyle bir hikayeyle canlandıralım: Rahmetli kızcağız (Yeldana Kaharman'dan bahsediyor) Jandarma'ya gidiyor, 'Tolga Ağar'a röportaj yapmaya gittim, bana tecavüzde bulundu' diyor. 'Hanımefendi şikayetinizi aldık, siz doktora gidip konuyla ilgili yarın bir rapor alın' (Jandarmanın cevabı). Ertesi gün 18 yaşındaki kız öldü, kendiliğinden! Cıvıl cıvıl, hayat dolu kız nasıl ölür? 1 gün evvel şikayet eden kız 1 gün sonra öldü! Jandarma komutanı, bir üst komutanını arar, 'yanıma gel' der. Büyük komutan öbür komutana "yav kardeşim zaten kızın psikolojisi iyi değilmiş, ülke zaten gergin, tahkikata gerek yok' der. Tiyatro bu ya! Ayriyeten de 'Sen çok başarılı bir komutansın. İnşallah ileriki zamanlarda iyi bir paşa olacaksın' der. 'Emredersiniz efendim!' (Peker elindeki kağıdı yırtıyor) Hani şikayet, yok, gitti! 


''YALAN SÖYLEDİĞİMDE PARMAĞIMI KESELİM''

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai emirliğinde bulunduğunu ifade eden Peker, Türkiye'ye dönmeyeceğini belirtti. Peker, "Benim oraya dönmem artık bundan sonra mümkün değil. Gelmem... Zaten getirmek için her şeyi yapıyorsunuz. Siz alın getirin. Ben kendim gelmeyeceğim. Dubai'deyim. Diyet olarak parmağımı koyduğum her şeye sadığım. İki tane müfettiş yollayın buraya. Yalan makinesi alıp gelsinler. Kamerayı açıp makineye bağlayın beni. Yalan söylediğimde parmağımı keselim. Ben 'Parmaksız Sedat' olarak anılmayı göze aldım da lütfedip 2 müfettiş yollamayı da siz göze aldın." ifadelerini kullandı.

'GÜNAHKAR OLDUĞUMUZU SÖYLEDİK AMA HOCA GİBİ ORTALARDA GEZİNEN ŞAKLABANLARDAN DA  DEĞİLİZ'

Açıklamalara devam eden Peker: ''Birileri de çıkmış hoca gibi konuşuyor diyor. Biz hoca değiliz günahkar olduğumuzu söyledik ama hoca gibi ortalarda gezinen şaklabanlardan da değiliz. Adamız biz adamız.'' ifadelerini kullandı.

GAZETECİLERE TEPKİ GÖSTERDİ: 'MAAŞINIZ NAMUSUNUZDAN ÇOK'

Anlattıkları iddiaları yazmayan ve dile getirmeyen gazetecilere tepki gösteren Peker, kendisi hakkında yazılan organize suç örgütü sıfatına tepki gösterdi. Daha düne kadar iş adamı yazan gazetecilerin bugün bunu yazdıklarını ifade etti. Gazetecilere tepki göstermeye devam eden Peker, maaşlarının namuslarından daha çok olduğunu söyledi.

"OKTAY KAYNARCA'YI ARADIM"
Peker, eski Bakan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damatı Berat Albayrak’ın abisi Serhat Albayrak’a hitaben ise şunları söyledi:

“Eşkıya dizisi var ATV’de oynuyor. Turkuvaz grubunda, Serhat Albayrak, Berat Albayrak beyin abisi. Esas tehlikeli beyin hep o derler. Dizinin içine bir karakter sokmuşlar. Hafta giriyor karakter. Kim bu karakter? Adını Peker koymuşlar. Bir araba süren bir arkadaş. Oradan birisi bir şey diyor, diğeri de diyor ki ‘Bırak onu o hep boş konuşur’ öyle mi? Şimdi dolu konuşacağım. Bizim Anadolu’da söz vardır. Havlayacağını bilmeyen köpek eve kurt çağırır derlerler. Madem böyle konuşalım. Biraz dolu, kuvvet kadar dolu, isteğinizde havuz kadar dolu. Beni haber yaptınız ya ben çabuk öğrenirim. Şimdi gazeteciliğe merak saldım. Beni dizi karakterlerine sökün siz o zaman göreceksiniz. O zaman vallahi göreceksiniz. Dünyada birinci haber nasıl olunuyormuş göreceksiniz. Ben çabuk öğrenirim hem de çok çabuk. Bana ‘bizim ilgimiz yok’ diyorlar. Pelikan grubunun yönlendirdiği kendi televizyonlarında dizilerin içine imgeleme koyuyorlar. Fetö’yla onla bunla. Bana aynısını yapıyorlar. Oktay Kaynarca kardeşimi aradım. Böyle böyle oldu beni arıyorlar. Dedi /haberim yok, mümkün değil’ dedi. Beni yapımcı arkadaşla bir görüştür dedim. ‘Ben konuşurum’ dedi. Daha sonra aradı ‘tesadüf, denk gelmiş’ dedi. Adamın adı Peker boş konuşurmuş. Ben de çocuğum, ben de malım ya. Ne yapalım dedi Oktay. Ben de öbür bölüm de Peker boş konuşmamış diye bir şey ekle dedim. Dedi ‘bunu yapamıyorlar’. Ne yapabiliyorlar dedim? Dedi ‘ O karakteri diziden çıkarırlarmış’ dedi. Olmaz kardeşim dedim.”

"PELİKANCILAR ARACI YOLLADI"
AK Parti içerisindeki olduğu iddia edilen ve 'Pelikan' denilen ekiple ilgilide konuşan Peker, "Pelikancı olarak bilinen arkadaşların başı olarak geçen Süheyb diye bir arkadaş var. Kendisini tanımıyorum. Benim yanıma bir gazeteci kardeşimi yolladı. Bir konu hariç onunla iyi anlaşırız. O kardeşimizle konuşurken bana 'Abi ben aracıyım. 'Tolga Ağar'a laf dersen Hükümet'e laf demiş gibi olursun.' dedi. Hakan Fidan'la Mehmet Ağar'ın arası açıkmış, Hakan Fidan'la beraber böyle bir organizasyon yapıp Hükümet'e... Ya siz deli misiniz kardeşim? Benim böyle bir hayalim yok. 'Ben Sayın Hakan Fidan'ı tanımıyorum, hayatımda hiç görüşmedim tanışmadım." diye konuştu.

Serhat Albayrak'a seslenen Peker, "Senin yengene, yengenin annesine, Cumhurbaşkanımızın eşine küfür etti diye ben milletvekilinin devletin karakolunda kemiklerini kırdırdım. Yetmedi mahkemeye çıkarken biraz daha kırdırdım. Pişman mıyım? Değilim. Karıya. kıza, anaya kötü laf olmaz. O adam yapmıştır. Bir milletvekili yanıma geldi dede ki ‘Bu namus meselesi. Böyle söylüyorlar. O geldi söyledi. Hemşerimiz, onu da pasifize etmişler. Yeni MYK’ya aldılar. Karakol amirini ayarlayacaklar, iki çocuk girecek ve orada kavga edecek. Karakol amirine bile söz getiremediler. Ben avukat kardeşimi yolladım. Uzak doğu dövüşçüsü. Devletin karakolunda içinde ben onların namusunu korudum. Siz ne yaptınız? Siz ne yaptınız? Benim karımın iç çamaşırını erkek polise aratmaya kalktınız? Pezevenklerin evine giderken kadın polis getirdiniz, benim evime getirmediniz.” diye konuştu.

FAS'A 'PEKER KARŞILIĞI İHA' İDDİASI
Kendisini Türkiye'ye getirilmesinin karşılığında Fas'a İHA hibe edildiğini iddia eden Peker, "Allah'tan Fas Kralı namuslu adam. Babasından gelen bir geleneği varmış, kendisine teslim olan kimseyi vermezmiş. Suudi Arabistan'dan gelenleri de vermiyormuş" dedi.

Kendisinin kaçırılmak istendiğini belirten Peker, "Beni kaçırmak için gelen arkadaşlara bir sözüm var: Beni öldürsünler. Bak yemin ediyorum. Ben bilemem bunlar devlet görevlisi midir suikastçi midir nedir, kendimi korurum. Canım yanar bir devlet görevlisiyle çatışmada ölürsem, öldürülürsem. Yapmayın" dedi.

'ERDOĞAN' MESAJI
Kendisiyle ilgili soruşturma üzerine AK Parti kadrolarına da seslenen Peker, "Siz Türk-İslam davasına inanan gençlerin abisini çaldınız. Tayyip Erdoğan'la herkesin arasına mesafe koydunuz. Ona ayrı bir Türkiye anlattınız. Oysa gerçek Türkiye bu değil. Atadığınız kadrolar, bence en tehlikeli olanlar onlar. İnsanların içini kan doldurdunuz. Sayın Cumhurbaşkanına olan sevgilerinden susuyorlar ve susacaklar. Ben cezaevinde yatarken, Sayın cumhurbaşkanımız başbakan olduğu dönemde ben ona 'Bir gün Türk-İslam birliği kurulacak' diye dua ediyordum. Biz bu itikat üzereyiz. Siz, 'kral dairelerinde alemlere akalım'. Siz Pelikancılar, derin devletimizin başıyla iş tuttuğunuz için yenileceksiniz" dedi.

BARIŞ AKADEMİSYENLERİNE TEHDİDİ
Sedat Peker, Barış Akademisyenlerine yönelik de açıklama yaptı "Bildiriyi okudum, baktım 'ya bu bildiri resmen terör örgütünün olduğu bu ülkede, her yerde bombalar patlıyor, öyle bir zamanda yayınladılar ki benim okuduğumdan anladığım terör örgütlerin nefes kazandırmak için. Barış akademisyenliği diye anlamadım. Terör örgütlerine direkt destek anladım. Benden özür dilememi bekliyorlarsa o zaman bir açıklama yapacaklar. İki satır yazı yazsınlar. 'Biz kardeşim terör örgütüne destek için bunu yazmadık' O zaman nen normal özür de dilemeyeceğim 'ya hayvanlık etmişiz hakkınızı helal edin' diyeceğim. Dedim ki 'eğer ki bir gün bizim devletimizi bu terör örgütleri yıkmayı başarırlarsa, polis işlemez olur, askeriye işlemez olursa bakkal Ahmet, kasap Recep bunlar topraklarını korumak refleksiyle mücadeleye başlar' dedim. Ve 'siz onlara destek olduğunuz için sizi bulurlar' dedim. Sonuna da pimi çekilmiş bomba gibi olan o sözü ekledim. Kanlarınızla da 'duş alacaklar veya alacağız' dedim. Yine söylüyorum. Hangi terör örgütüne kim destek verirse versin aynı itikat üzerindeyim ancak bu yazımdan dolayı çocukları eşleri korkmuş olabilir. Onlardan da özür diliyorum" diye konuştu.

BU SEFER BABANIN DÖNÜŞÜ KİTABI İLE...

Videolarında çeşitli kitaplarla mesaj veren Peker'in bu videoda ise önünde Mark Winegardner'in 'Baba'nın Dönüşü' isimli kitabı yer aldı. Kitap, Corleoneler isimli mafya ailesinin Soğuk Savaş dönemindeki hikayesini anlatıyor.

09 May 2021 - 11:36 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.783.958 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

17

Ada - Adam parmaklarını ve en son kolunu koydu. Varmi bir babayiğit göndersin iki tane müfettiş... sedat abi nin karsindakiler hep bir yerlere güvendikleri için maçları yemez. Delikanlı alemin en dürüst adamısın. Madamlarda böyle dinler ve ne yapacağını kara kara düşünür...

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 11 Mayıs 08:18
15

Ayyüke - SEDATI PİS HUKUKSUZ İŞİNDE KULLANAN SİYASET ŞİMDİ PEÇETE ÇEKİP ÖRTMEK İSTİYOOR .. HUKUKSUZLUKLA HUKUK SAĞLAMAYA ÇALIŞANLAR ŞİMDİ ÇATIŞIYOR DURUM BU.

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 10 Mayıs 09:24
13

Ada - Sedat peker niye durup dururken yalan söylesin ki, bence anlattıklarının hepsi doğru. Şimdi diğer taraf nasıl kiviracagini düşüyor. Allah in yarattığı kulu Allah olarak gören şahıs gitsin onun yanından ayrılmasın nasılsa onun Allahı o sığınacak yerde orasi...

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 10 Mayıs 02:24
12

O.y - Bence dediklerini kulak ardı etmemeleri lazim araştırılsın anlatıklari adam dogru konuşuyoss gereken yapılsın kndınden emin kolumu keserim diyo daha ne desin adam araştırılsın

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 09 Mayıs 23:34
09

Adalet - Herkes sedat peker için yaa ileri konuşmuş yaa geri. Sakarya ya iyiliği de olmuştur. Deprem zamanını bilen bilir.

Öyle pc başında yazmakla olmaz.

Kaldı ki konu peker değil arkadaşlar. Bu anlatılanlar gerçekmi, değilmi. Eğer gerçekse durumun vehametini idrak edebilecek durumdamısınız merak ettim.

Suçlananlar da karşı bi atak yapıp yalandır demediler daha, 10 gündür var bu haberler.

Yanıtla . 16Beğen . 1Beğenme 09 Mayıs 20:19
08

Ttt - Delikanlı olan insan kendi devletine teslim olur ancak uzaktan havlarlar sedat oldu sedosss ?? kuru hava basıyor erkek sen kendin ülkenden niye kaciyorsun demekki korkak insan ancak uzaktan havlar durur

Yanıtla . 4Beğen . 30Beğenme 09 Mayıs 19:15
14

Ada - @Ttt 08 nolu yoruma cevabı: Bu adalet olmayan ülkeye mi gelsin çok komik sin..

Yanıtla . 2Beğen . 3Beğenme 10 Mayıs 02:25
11

Edho - @Ttt 08 nolu yoruma cevabı: Ttt kardeş. Sen hangi adaletten hangi hukuktan bshsediyosun. Ülkede kimin eli kimin cebinde belli değil kardeş. Belli dünkü yeni yetmesin. Bir Sedat Peker kaç senede yetişti bilirmisin kerata.

Yanıtla . 9Beğen . 7Beğenme 09 Mayıs 22:41
05

Karaman Li - Madem adamım diyorsun neden kaçtın hesabini ülkende ver çakıcı cezaevinden çıktı sen ülkeden tüy yok ol seni MHP AKP harcadı hani kan diyordunuz ya simdi o kanda sen boğulacaksın

Yanıtla . 8Beğen . 21Beğenme 09 Mayıs 16:42
04

Murat Çiçek - Reisim hürmetler.senin konuşmaların üzerine derin araştırmaya koyuldum.edho daki Peker karakteri ile gerekli incelemeyi yapıyorum.sen Türk islam dünyasının önderisin.senin yolun Türklüğün yolu.büyüksün reisim büyüksün reisim

Yanıtla . 8Beğen . 15Beğenme 09 Mayıs 13:56
16

Ad Veya Rumuz - @Murat Çiçek 04 nolu yoruma cevabı: Allah cc ismi Büyük harfle yazılır.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 10 Mayıs 14:35
10

Murat Çiçek - @Murat Çiçek 04 nolu yoruma cevabı: Gardaşlarum inşallah tez zamanda sizlerinde ufku açılırda sizlerde doğruları görürsünüz.türk ulusunun en büyük beş kanaat önderinden biridir sedat peker.allah ona uzun ömür versin.o türkiyedeyken İsrail kudüse saldıramıyordu.o yurtdışına çıktı İsrail harekete geçti

Yanıtla . 4Beğen . 7Beğenme 09 Mayıs 21:12
07

Adabazaar - @Murat Çiçek 04 nolu yoruma cevabı: Allah anana babana sabır sana akıl fikir versin.

Yanıtla . 7Beğen . 3Beğenme 09 Mayıs 19:10
06

Ak Saçlı - @Murat Çiçek 04 nolu yoruma cevabı: Ah be katiline aşık zavallım. Fatih Sultan Mehmetler, Alparslanlar, Tuğrul Beyler olmadı da böyle şarlatanlar mı önder oldu. Üzüntüler içindeyim. Atalarımızın kemikleri sızlıyordur. Fatih 7 dil biliyordu. İstanbul u feth etti. Alparslan Malazgirt le Türk e anadolunun kapısını açtı. Atatürk le bu ulusu yok etmek isteyenlere dur dedi. Emin olun bu önderler bu şarlatanı kapıya köpek diye bağlamazlardı.

Yanıtla . 8Beğen . 3Beğenme 09 Mayıs 18:42
03

Ak Saçlı - Ya ciğeri beş para etmezleri konuşturmayın. Ülkeye sen ne verdin de Türkiye düşmanı BAE kaçtın. Mafya bozuntuları bir şizofreni içerisinde, kendi kendilerine birşeyler üretiyor.

Yanıtla . 11Beğen . 8Beğenme 09 Mayıs 13:55
02

Aktürk - Sedat Pekere akademisyenler olayında az küfür etmedim. Ama adam sozlerimiz kestiler öyle bir şey demedim akademisyenlere diyor. Benim için her konuda aklandı. Saygı duymaya başladım. Çünkü en büyük güç kalemdir kelamdır. Akadesmisyenleri ve eğitimi sevmeme nedenleri budur. Türk akademisyen ülkesi bu haldeyken nasıl sussun?

Yanıtla . 8Beğen . 3Beğenme 09 Mayıs 13:20
01

Rasit_ - 2014 senesinde Cumhurbaskanina hakaret eden eski ak parti milletekili Feyzi İşbaşaran'ı Metin Külünkün ricasi üzerine Beyoglu karakolunda dövdürdüm diye anlatiyor.. O böylümü neden makasladiniz

Yanıtla . 12Beğen . 1Beğenme 09 Mayıs 12:29Anket Covid-19 vakalarının arttığı Sakarya'da sizce ne yapılmalı!