Sakarya Özel Medar Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Son yıllarda trendi hızla yükselen estetik operasyonların başında gelen saç ekimi operasyonlarıyla alakalı yatırım yapan Özel Medar Hastanesi bünyesinde iğnesiz lokal anesteziyle uygulanan DHI ve FUE yöntemli saç ekimi operasyonlarıyla alakalı bilgi verdi.

Büyütmek için resme tıklayın

DHI (Direct Hair Implantation) ekim yapılacak saçların belirli kanallar açılmadan özel bir kalem (choi) yardımıyla direk saç naklinin yapılmasına imkan veren yöntem hakkında bilgi veren saç ekimi kliniği yetkilileri ‘Bu yöntemde operasyon izleri geleneksel yönteme göre daha kısa sürede iyileşir, hastalarımız sosyal ve iş hayatlarına çok daha kısa sürede dönebilmektedir. kanal işlemi yapılmadığı için cm2’ye daha sık ekim yapılabilmekte ve doğal sonuçlar elde edilebilmektedir’ şeklinde açıklama yaptılar.

Açıklamalarına devam eden klinik yetkilileri ‘gelinen teknolojide bir çok hastanın operasyondan kaçınma sebebi olarak gördüğümüz iğneli anestezinin yerine, iğnesi olmayan bir enjeksiyon cihazıyla anestezi yapılabilmekte, ağrısız ve konforlu bir operasyon süreci geçirilmektedir. Sakarya Saç ekimi operasyonlarının dünyada üzerindeki klinik çalışmalarını takip edip ülkemizde uygulamaktan memnuniyet duyuyoruz’ şeklinde açıklamalarını sonlandırdılar.

Hastanenin Saç ekimi uygulamalarıyla alakalı 05303735757 numaralı telefon ve WhatsApp hattından bilgi alabilir, sosyal medya adresi olan www.instagram.com/medarhair adresinden yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

0530 373 57 57 (WhatsApp çağrı ve randevu merkezi)
www.medarhair.com

16 Haz 2021 - 08:00 Sakarya/ Serdivan- Sağlık --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.678.679 kez ziyaret edildi.

Anket Korona aşısı olacak mısınız?