Oluklu Mukavva, Etiketten Endüstriyel kalitesiyle üretilecek

Sakarya’da üretim yapan ve Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren Etiketten Endüstriyel Ürünler, 7 Temmuz itibariyle ürün çeşitliliğine Oluklu Mukavvayı da ekliyor. Marka 7 Temmuz itibariyle oluklu mukavva üretmeye resmen başlayacak.

Haber albümü için resme tıklayın

SON TEKNOLOJİK CİHAZ

Sakarya’da kurulan ve başta Sakarya olmak üzere etiket üretim ve baskı çözümleri sunan Etiketten Endüstriyel Ürünler, bölgede ciddi bir ihtiyaç kalemi olan oluklu mukavva üretimine başlıyor. Etiketten Endüstriyel kurucusu İbrahim Arabul, üretim tesislerinde yaptıkları yeni yatırım ile son teknoloji ürünü olan ve saatte 6500 kutu basabilen inline üretim makinesini 7 Temmuz’da devreye alacaklarını söyledi. Arabul, “7 Temmuz itibariyle Türkiye’nin dört bir yanına oluklu mukavva üretimine başlıyoruz. Sakarya ve bölge için önemli bir ihtiyacı Etiketten çatısı altında gideriyoruz” dedi.

KALİTELİ VE HIZLI ÜRETİM

Konu ile ilgili konuşan Arabul, “Oluklu Mukavva üretimi bölgemizde uzun zamandır ihtiyaç duyulan bir konuydu. Oluklu Mukavva gıda, elektrik, mobilya, otomotiv, plastik, kimya, ilaç, beyaz eşya, taşımacılık, tekstil, matbaa gibi sektörlerde taşıma, saklama, kırılma ve hasara karşı koruma için kullanılan bir malzeme. Bu açıdan da birçok sektör için son derece önemli bir ürün. Etiketten Endüstriyel olarak 7 Temmuz itibariyle Oluklu Mukavva üretimine başlıyoruz. Ciddi bir yatırım süreci ile önemli bir imalat atılımı gerçekleştirdik. Oluklu Mukavva artık Etiketten Endüstriyel kalitesi ile üretilecek. Sipariş süreçlerimizin startını da verdik. Tüm Türkiye’den sipariş alarak kaliteli ve hızlı bir üretim süreci gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

ETİKETTEN ENDÜSTRİYEL HAKKINDA

Etiketten Endüstriyel Ürünler hakkında bilgi almak için www.etiketten.com.tr adresinde bulunan web sitesinden bilgi almak mümkün. Firmanın ürünleri hakkında bilgi almak ve müşteri temsilcileri ücretsiz randevu oluşturarak hizmetleri yakından tanımak içinde 0264 440 0 111 numaralı telefondan ulaşılabiliyor. Erenler ilçesinde 2 bin metrekarelik alanda üretimine devam eden Etiketten Endüstriyel Ürünler, 2018 yılından beri sektörde yer alıyor. Etiketten Endüstriyel Ürünler ayrıca kendi bünyesi altında Beyaz Eşya Sektörüne özel EtiCut ve özel defter tasarımları alanında Wook markalarını da barındırıyor.

29 Haz 2021 - 23:42 - Ekonomi --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.678.679 kez ziyaret edildi.

Anket Korona aşısı olacak mısınız?