Özkoç'tan Erdoğan'ın Tank Paket Fabrikası ziyareti öncesi çağrı, "Biraz cesaretin varsa Sakarya'da yüz yüze gelelim"

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhuriyet Halk Partisi’nin yaklaşık 40 milletvekili ile yarın ve Cuma günü Sakarya’da çalışma yapacaklarını belirterek, “Sayın Erdoğan da Cuma günü Sakarya’da olacakmış. Kendisine sesleniyorum; Tank Palet’te neler olduğunu, Altay Tankı’nın akıbetini, BMC’nin Katar ordusuyla ortaklığını bir de bizim yüzümüze anlatsın” dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

Özkoç, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Ethem Sancak’ın BMC’deki hisselerini satışına işaret ederek, “Çok zor şartlarda yaşayan, asgari ücretle geçinen vatandaşlarımız var ya; geçinemeyen esnafımız, geçinemeyen çiftçimiz; hani alın teriyle para kazanan Türkiye'deki insanlarımız, boşuna uğraşıyorsunuz. Para nasıl kazanılır, Ethem Sancak'tan öğreneceksiniz” dedi ve özetle şunları kaydetti:

“Yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya'ya geliyormuş. Tesadüfe bakın, ben de 40'a yakın milletvekiliyle Sakarya'da olacağım. İnşallah orada karşılaşırız Tank-Palet'te. Orada anlatacakmış Tank-Palet'i Katar’a satmadıklarını. Bunu nasıl açıklayacak, çok merak ediyorum. Buradan kendisine sesleniyorum: Biz de 40'a yakın milletvekiliyle geleceğiz oraya, geldiğimiz zaman bize de bir anlatsın. AKP lideri Recep Tayyip Erdoğan'la Arifiye'de yüzleşmeyi bekliyoruz.

Ethem Sancak açık açık ifade etti. "Ben Cumhurbaşkanına gittim, Savunma sanayi ile de işim yoktu. Ben BMC'yi 750 milyon liraya aldım" dedi. "BMC'yi, TMSF'den 750 milyon liraya aldım" dedi. 751 milyon liraya aldığı şeyi, daha sonra -o günkü kur fiyatları üzerinden söylüyorum- 360 milyon dolar oluyor. Bunun yarısını Katarlılara 300 milyon dolara sattı. Yani 1 ayda, hemen 120 milyon dolar kazandı.

Daha sonra kalan hissesinin yarısını da Erdoğan'ın köylüsü Galip Öztürk'e sattı. Çok akıllı adam, çok... Şimdi bu yüzde 50'lik payı, 180 milyon dolarlık hisseyi, kaça sattı biliyor musunuz? Çiftçiler, esnaf, köylüler, vatandaşlarımız, asgari ücretle çalışanlar; tam 480 milyon dolara sattı. Fark ne kadar? 300 milyon dolar da buradan cebine indirdi.

SAKARYA’DA YÜZ YÜZE GELELİM”
2500 lira, 2800 liraya çalışmaya devam. Kepenkleri kapatan esnaf, bu sıkıntılarla yaşamaya devam. Ektiği ürünün karşılığını alamayan insanlar, çile çekmeye devam. Türkiye'de Ethem Sancaklar varken, onun arkasında koruyan Tayyip Erdoğan'lar varken, siz ne yaparsanız yapın hayatınıza "oh be!" diyecek bir hayat yaşayamayacaksınız.

Neden? Ethem Sancak "Ben tank üreteceğim" dedi. Altay Tankı’nı 18 ayda teslim edecekti. 30 ay geçti üstünden, ortada tank yok. Tank-Palet Fabrikasının deposundaki ürünleri kullanarak ihalelerden milyarlar kazandı. Satıştan cebine 300 milyon doları da koydu ve ortadan kayboldu.

Şimdi Recep Tayyip Erdoğan, Cuma günü Arifiye'ye gelecek, bunu millete anlatacak. Yüzde 49,9 hissesi Katar'a ait olan bir yerin, Katarlılara ait olmadığını mı söyleyecek? Tank Palet Fabrikası’nı özelleştirmedik mi diyecek? Peki, bu millet buna inanacak mı gerçekten? Gerçekten inanacak mı? Sen milletvekillerini getir, bizim milletvekillerimiz Sakarya'da. Grup başkanvekillerini getir, ben Cumhuriyet Halk Partisinin Grup Başkanvekili olarak Sakarya'dayım. Eğer gerçekten biraz dürüstlükten yana, biraz inançtan yana, millete yalan söylememekten yana ufacık bir cesaret varsa, orada yüz yüze gelelim.”

PARALAR SADECE ETHEM SANCAK’IN CEBİNDE Mİ, YOKSA PAYLAŞTIRILIYOR MU?”
Altay Tankı’nın sözleşmeye göre 18 ayda teslim edilmesi gerektiğini, 30 ay geçmiş olmasına rağmen tankın ortada olmadığını, cebine 300 milyon doları koyan Ethem Sancak’ın da yok olduğunu anlatan Özkoç, “Size bir şey daha söyleyeyim: Gerçekten 300 milyon doların hepsi Ethem Sancak'ın cebinde midir, değil midir? Bunu da basın bir araştırsın. Ben nerelere gittiğini tahmin ediyorum da, siz de gerçekten dürüst basın, güçler ayrılığının 4 üncü gücü olan basın mensupları, bunu bir araştırın. O paralar nereye gidiyor? Sadece bir kişinin cebine mi giriyor, yoksa paylaşılıyor mu? Hani "paraları sıfırla" var ya "paraları sıfırla." O paralar nereden geliyor, nasıl sıfırlanıyor, bunu bir daha bir tartışmak lazım” diye konuştu.

ELMALI’DAKİ ÇOCUKLAR İÇİN ADALET YOK!”
Engin Özkoç, kadına yönelik şiddet ve çocuk istismarındaki artışa ve bu alanda önüne geçilmeyen adaletsizliklere de dikkati çekerek, özetle şöyle konuştu:

“Arkadaşlar, bu düzen öyle bir kurulmuş ki kadının yaşama hakkı yok. Recep Akdağ 2018 yılı başında geldi, bizlerle görüşmeler yaptı. Yaptığı görüşmelerden sonra dedi ki: ‘Çocuk istismarına, kadın şiddetine karşı ne gerekiyorsa yapacağız’ dedi. 3,5 yıl önce. Şimdi o gün bugündür Recep Akdağ'dan hiç ses yok. 6 bakanla komisyon kurulmuştu, gelen yok, giden yok. Oysa hemen genel kurula indireceğiz demişlerdi. Peki, kadın şiddeti devam etti mi? Etti. Çocuk istismarları devam etti mi? Etti. Elmalı'da bir dava görülüyor: Çocuklar cinsel şiddete uğramışlar, istismara uğramışlar. Üvey babadan ve anneden şüpheleniliyor. Bununla ilgili çocuklar dertlerini resimle ifade etmiş. Psikologlar da devreye girmiş ama hakim serbest bırakmış. Peki, o çocukların hali ne olacak? Peki, gerçekten o çocuklar toplumun sağlıklı bireyleri olarak mı yetişecektir? Peki, adaletin darbesini bu yaşta yiyen çocuklar, bundan sonra toplumda sağlıklı bireyler olarak dolaşabilecekler mi? Adalet yoksa Türkiye'de, çocuk istismarı devam eder. Adalet yoksa, kara para devam eder. Adalet yoksa, uyuşturucu devam eder. Adalet yoksa, milletvekilleri mafyadan maaş almaya devam eder. Adalet yoksa, Türkiye'de kan, şiddet, uyuşturucu devam eder. Peki Türkiye'de adalet var mı? Elmalı'da çocuklar için adalet yoktu. Takip edeceğiz”

SARAY, TASARRUF GENELGESİ DIŞINDA TUTULMUŞ…YAZIKLAR OLSUN!”
Resmi Gazete’de bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Tasarruf Genelgesi’ne de değinen Özkoç, özetle şu değerlendirmeyi yaptı:

“Cumhurbaşkanlığı sistemi geldiğinden beri milli gelirimizde kişi başı gelirimiz düşmüş. Merkez Bankası rezervi erimiş, eksiye düşmüş. Türk Lirası'nın dolar karşısındaki değeri içler acısı. Hayat pahalılığı korkunç derecede artmış. Faizler artmış. İşsizlik, 10 milyon’u aşmış. Devletin iç ve dış borçları rekor kırmış. Vatandaşın bankalara olan borcu yükselmiş. Açlık sınırı yüzde 65 artmış arkadaşlar. Açlık sınırı, Türkiye'de, Cumhurbaşkanlığı sisteminden sonra; hani Erdoğan'ın kürsülere çıkıp da: "Hele beni bir tek başıma cumhurbaşkanı yapın, dolar düşecek, enflasyon düşecek, faiz düşecek, açlık kalmayacak" demişti ya. İşte kocaman yalanın cevabı bu verilerle açıklanıyor.

Yoksulluk arttı, ekmek fiyatları almış başını gidiyor. Biz ekmek için "halk ekmek büfeleri kuralım" diyoruz, engelliyor. Biz "aşevleri kuralım" diyoruz, engelliyor. Vatandaş, "yoksul insanlar var, ben para vereceğim belediyeye, vatandaşlara ulaştır" diyor, Tayyip Erdoğan engelliyor.

Türkiye'nin dünyadaki itibarı da yerle bir olmuş. Ama Tasarruf Genelgesi, tam da 19 yıldan sonra... Bütün bu savurganlıklar yapıldıktan sonra, saraylarda milyarlarca dolar para harcandıktan sonra, saraylara harcanan paraları şöyle söylüyorum: 2019 yılında bir yılda sarayın harcaması 3,6 milyar lira, sadece mutfak harcaması için de 3 milyon lira; 2021 yılında da sarayın bütçesi 4 milyar lira olarak oluşturulmuş. Allah'tan korkun.

Tasarruf Genelgesinde ne var biliyor musunuz? Kreş yapmak yasaklanmış. Belediyelere "kreş yapmayın" demiş, "tasarruf yapın" demiş. Peki, Tasarruf Genelgesinde neresi muaf biliyor musunuz? Cumhurbaşkanlığı ve Meclis.

Arkadaşlar; biz milletvekilleri olarak Tasarruf Genelgesinin tamamına uyacağız, tamamına uyacağız. Senden herhangi bir şey beklemiyoruz ama sarayın tasarruf genelgesi dışında tutulması ile ilgili, Meclis'i alet ederek sarayı meşrulaştırmaya kalkma. Millet acı çekecek, sefalet çekecek, kreş yapılmayacak, yardımlar yapılmayacak, har vurup harman savuracaksın, bütçe eksi noktalara düşecek, Hazine'de para yok, sen milleti yıldıracaksın ama diyeceksin ki: "Saraya dokunmayın" diyeceksin. "Saraya dokunmayın" diyeceksin. Milletin itibarı yerle bir ama sarayın itibarı, yani senin yaşam tarzı, senin ailenin yaşam tarzı, yani yandaşlarının yaşam tarzı, yani Beşli Çete'nin yaşam tarzı devam edecek. Yazıklar olsun. Gerçekten Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerine hâlâ inanlar var mı!”

SEN HİÇ BU MİLLETİN HAKKINI HUKUKUNU DÜŞÜNMEYECEK MİSİN!”
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kanal İstanbul konusundaki ısrarına da dikkati çeken Özkoç, şunları söyledi:

“Kanal İstanbul çok konuşuluyor ya, Cumhuriyet Halk Partisi'nin lideri "Nerede yolsuzluk varsa, nerede usulsüzlük varsa, nerede beşli çeteye, yandaşlarına peşkeş çekiyorsa, biz oraları çalıştırmayacağız. Oradaki milletin hakkını söke söke alacağız" dedi son Grup Toplantısında. Sen de dedin ki: "Ben milletin hakkını değil ama oradaki yandaşın, Katarlının hakkını bu devletten, bu milletin parasından söke söke alacağım" dedi. Yazıklar olsun sana yahu, gerçekten yazıklar olsun.

Bir insan kendi milletini düşünmez mi? Sen hep müteahhitleri düşünmek zorunda mısın? Hep Ethem Sancak gibi adamları düşünmek zorunda mısın? Hep uluslararası mafyayı düşünmek zorunda mısın? Uyuşturucu baronlarını mı bu düşünmek zorundasın? Sen bu milletin hakkını, hukukunu hiç düşünmeyecek misin!”

SERVET AFFI KİMLER İÇİN ÇIKARTILIYOR?
Engin Özkoç, bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararıyla varlık barışının uzatılmasına da değinerek, şöyle konuştu:

“AKP'nin 2008 yılından bu yana defalarca varlık barışı adı altında servet affı yasası çıkarttı. İşte kara para affı yasası, tam da bu. Servet affını defalarca çıkartıyorsun, nedir? Kimin serveti? Mesela vatandaş ayda 2 bin 800 lira para alıyor. Vatandaşı mı af ediyorsun burada? Esnaf 3-5 kuruş aylığına alıyor, götürüyor, vergisini yatırıyor, onun servetiyle mi ilgili bu çıkarttığın af, araştırılmasın dediğin af? Kimin serveti ile ilgili, çiftçinin servetiyle mi ilgili? Sıradan insanların servetiyle mi ilgili? Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yüzde 99,9'unun serveti ile mi ilgili? Hayır, yüzde birinin, uyuşturucu baronlarının servetiyle ilgili. Kara para aklayanların servetiyle ilgili. Senin kollayıp, esirgediğin insanların servetleriyle ilgili. Benim halkımda, benim vatandaşımda böyle bir servet yok. Senin bir avuç yandaşında bu servetler. Sen ne diyorsun, "incelenmesin, araştırılmasın" diyorsun. "Onlar vergi vermesin, onlar muaf tutulsun" diyorsun. Allah'tan kork Recep Tayyip Erdoğan.”

30 Haz 2021 - 17:39 - Siyaset --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 2.680.446 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medyabar editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medyabar değil haberi geçen ajanstır.

78

Ali Sencer Kayı - Satılık vekildir. Sözüne itibar edilmez..

Adam yerine konulmak herkes ister.. Ama adam olamaz

Yanıtla . 8Beğen . 8Beğenme 01 Temmuz 14:19
74

Saffet - BU İBİŞ KENDİNİ NE ZANNEDİYOR ACABA COK MERAK ETTİM.

Yanıtla . 6Beğen . 7Beğenme 01 Temmuz 13:39
73

U.zengi̇n - öncelik ile algı oluşturmayın Medyabar ailesi Tank Paket ne demek burdaki algı ile siz habercilik yapazassınız kusura bakmayın

buarada akl felan değilim.sadece tarafsız ve doğru haber yapalım lütfen.

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 01 Temmuz 13:24
72

Seçmen - Bugün Elektriğe%15, Doğalgaza%12 zam yapıldı.

Yanıtla . 4Beğen . 2Beğenme 01 Temmuz 12:47
71

Seçmen - Bugün Elektriğe%15, Doğalgaza%12 zam yapıldı.

Yanıtla . 4Beğen . 3Beğenme 01 Temmuz 12:47
68

Ali Sacid Pusat - Duydum ki büyük şehir büyük şehir.. Vekil parti yönetim yakını eski vekillerin yardımı ile bir çok işçi almış..

Dar gelirliyiz.. Ana baba eline bakmak zor.. Yaş 30 lara geliyor yuva kurayım. Benim de ailem olsun. Helak rızk ile geçireyim.

Başkan inançlı insan oturur CV mi veririm. Diye düşündüm.. Rendavu talebini giriş sol odada yeni işe girmiş bir yandaş tanıdığına verdim.

Aradan nerede ise 6,7 bekledim..

Yazılı yada şifai şahsıma hiç dönüş olmadı..

İlla hatırı sayılır bir aracı yada partici mi olmalıydı. Ben bu şehrin insanıyım. İnsana değer inançlı insanlarda daha çok olduğuna inanan bir destekçi olarak büyük hayal kırıklığı yaşadım.

Rabbim hak hukuk yiyenin insanları el dost yakın diye ayrıştıranların dar gelirliye sahip çıkmayan herkesin hak ettiğini versin.

Öz koç zihniyetiniz bozuk umut da vermiyorsunuz..

İktidara gelmeden haricen Gazel okumak kolay..

*Kamu da İşte dar gelirliye öncelik yasası,

*Tabanı asgari ücret olan Adil paylaştıran! Emekli arasında devlet sırtından ayrıcalıkları kaldıran, çalışılan yılı esas alan, eski yeni emekli arasında sadece zaruri mağduriyet e(evi yok engelisi bekarı eğitim de çocuğu bakacak yaşlısı vb. Var) fark verilen. Yeni emeklilik sistemi kuran bir iktidar var mı.

Cep dolsun boş sloganlar. Yemiyor artık millet..

Yanıtla . 2Beğen . 3Beğenme 01 Temmuz 11:49
67

Ss54 - Bakınız bu aşağıda yorum yapan arkadaşları yan sekmelerde bulunan ZAM haberlerinde bulamassınız :) bu devran elbet birgün dönecektir

Yanıtla . 5Beğen . 2Beğenme 01 Temmuz 11:39
65

Ben - sen kimsin ki seninle görüşecek. unutma engin bey seni oraya getiren güç ke MAL kılıçtaroğlunuda getirdi ama bu son şansınız 2023 te sizlerin yüzüne tükürecek bu millet sizler yalancısınız.

Yanıtla . 10Beğen . 10Beğenme 01 Temmuz 11:35
70

Işsiz. - @Ben 65 nolu yoruma cevabı: Şimdi bu kişi muhalefet partisi genel başkanına hakaret ediyor ve hakkında hiç bir işlem yapılmıyor. Rizede sokakta bir youtuber işsiz bir vatandaşa ülkenin durumundan memnunmusunuz diye soruyor, vatandaş işsizim nasıl memnun olurum diyor ve ertesi gün polis kapısına dayanıyor. ?

Yanıtla . 3Beğen . 7Beğenme 01 Temmuz 12:45
64

Mhll - Engincim, sen kendilerinin muhattabınısın, lütfen haddinizi bilin

Yanıtla . 9Beğen . 3Beğenme 01 Temmuz 10:39
63

Yusuf - sen kendini ne sanıyorsun aynı kk gibi sallamaya devam

Yanıtla . 15Beğen . 4Beğenme 01 Temmuz 10:17
62

Kamil - troller bile biliyor gerçekleri ama emir gereği Özkoç a saldırıyolar hesap günü kandırıldık dersiniz

Yanıtla . 6Beğen . 6Beğenme 01 Temmuz 10:15
59

Kurtlar Sofrasi - KEMAL KILICTAROGLU YEREL SECIMLERDE

ISTANBULU,ANKARAYI,ADANAYI,ANTALYAYI,MERSIN,HATAYI, ALACAGIZ DERKEN ...TV DE.

SUNUCU HANIM GÜLMÜSTU.

SONUÇ.....KANIRTA KANIRTA ALDI YA..

HELE IMAMOĞLU NE YAPTI OYLE

2 DEFA ÇAYDA ÇIRA OYNATTI .

ŞAKÜLUNU KAYDIRDI.

YA...GITTI NE KADAR BÜYÜK ŞEHIR EN ONEMLI

YERLER....SIZ HALA MASAL DINLEYIN

.SEDAT PEKER SIZI BIRBIRINIZE DÜSURECEK

UYKULARINIZ KACACAK..

Yanıtla . 14Beğen . 9Beğenme 01 Temmuz 09:36
77

Vatandaş - @Kurtlar Sofrasi 59 nolu yoruma cevabı: muhahaha

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 01 Temmuz 14:09
69

Kemal54 - @Kurtlar Sofrasi 59 nolu yoruma cevabı: iyide o seçimde türkiyede akp cumhur ittifakı yüzde 51,61 oy aldı onu napıcaksınız genel seçim olsa her zamanki gibi chp kaybetmişti sadece aldığı şehirleri görüp alamadığı şehirleri görmeyen ler çayda çıramı oynardı yoksa şakullerimi kayardı acaba

Yanıtla . 6Beğen . 2Beğenme 01 Temmuz 12:06
66

Ben - @Kurtlar Sofrasi 59 nolu yoruma cevabı: chpkk yı tebrik ederiz büyük şehirleri aldı fakat her şey çok güzel olmadı.birde bunu chpkk nın seçildiği belediyede yaşayan halka sorun bakalım mutlumu ve mesutlarmı.

Yanıtla . 9Beğen . 2Beğenme 01 Temmuz 11:38
58

adem akdaş - BU SÖZLERİN ADAMI OLSAYDIN O PARTİDE OLMAZDIN DİYORUM BUDA SANA YETER.

Yanıtla . 10Beğen . 7Beğenme 01 Temmuz 09:24
56

Erenler'li̇ - FAZLA GÜNEŞTE GEZME SN. ÖZKOÇ, SANA YARAMIYOR, DİREK GÜNEŞ IŞINLARI İÇİNE GİRİYOR GALİBA. VALLA, BİLLA YALAN MAKİNASINI PATLATIRSINIZ.

Yanıtla . 11Beğen . 10Beğenme 01 Temmuz 09:09
55

Turşucu Kami̇l - BUDA KENDİNİ FASULYE GİBİ NİMETTEN ZANNEDİYO ZAVALLI

Yanıtla . 14Beğen . 13Beğenme 01 Temmuz 09:00
54

Haydar - 40 mv ile yeni parti kurmayamı kurulmasına yardımamı geleceksiniz.siz değilmisiniz ne kadar iyi yaparsa yapsın biz eleştireceğiz. ondan siz hükümet olamayacaksınız. daha sana ne anlatsınlar.

Yanıtla . 9Beğen . 8Beğenme 01 Temmuz 08:59
51

Ahmet - özkoç sen kendini ne sanıyon merak ediyom. her seferin adın sakarya ile anıldığın içinde utanç vesikamızsın. he yanlışlıkla dağdaki kankilerini falan getirme sakın

Yanıtla . 13Beğen . 8Beğenme 01 Temmuz 08:48
49

Sakaryalı5443 - Sen kimsin ki reisin muhatabı olacaksın. Seni Kemal muhatap almıyor.

Yanıtla . 12Beğen . 10Beğenme 01 Temmuz 08:25
48

Bozkurt Ccc - ARTIK GİT BE ÖZKOÇ NE FAYDAN OLDU SAKARYAYA SÖYLE NE YAPTIN YAPISTINIZ MEMLEKETE BEDAVADAN

Yanıtla . 13Beğen . 7Beğenme 01 Temmuz 08:16
75

Bozkurt Ccc - @Bozkurt Ccc 48 nolu yoruma cevabı: RTE geldiği zaman sorarsın sende git tank palet fabrikasına hep kurusıkı hep civata .ekrem yüce sakaryayı bisiklet sehri yapacak bak dört tekerleklilere yok bulamıyoruz iki tekerlekliler nasıl gidecek merak konusu.belediye cok bos harcamalar yapıyor her tarafta afiş pankart boy boy rte ve e.yüce resimleri bence gereksiz. sanki albüm cıkaracaksınız bu harcamalara son verin artık ,,

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 01 Temmuz 13:51
47

Şekerli - Engin reis ne Sakaryaya ne Türkiyeye en ufak bir dikili taşınız yok eleştirdiğin meseleye bak boş boş konuşuyosun bildiğiniz tek şey yalan

Yanıtla . 9Beğen . 9Beğenme 01 Temmuz 08:09
46

Orhan - Devlet hazinesinden para söyüçleyebilmek için iyi partiye satılan parayı kasaya indirdikten sonrada chp ye geri dönen mallarla değil patronlarıyla muhatap olur reis diyecem ama onlarında çapı yetmiyor

Yanıtla . 5Beğen . 7Beğenme 01 Temmuz 07:47
45

görüş - chp yı hıc sevmem ama adam dogru dıyor hesap ortada arkadaslar kımseyı uyutmayın sata sata bırsey kalmadı devletın yakında mke var onuda satın para.para.para gelsınde neresi odugu onemli değil. Alayı zengin oldu akp lilerin bir tane fakır yok

Yanıtla . 8Beğen . 10Beğenme 01 Temmuz 07:41
57

Hakim - @görüş 45 nolu yoruma cevabı: Doğru mu? Kararlı Tıp öğrencileri (?), Ögrenci yudundan çıkan silahlar(?). Yalanın sahibi geri adım atıyor bunlar bile bile yalan iftiraya devam . Hangi yalanlarla geliyorlar acaba??

Yanıtla . 7Beğen . 1Beğenme 01 Temmuz 09:16
44

Hakan54 - Tosun paşada rahmetli Kemal sunalım Bi lafı vardı

Salın küçük enişteyi gelsin .

Siyaseti bırakınca komedi filmlerinde görmek isteriz sizi

Yanıtla . 11Beğen . 6Beğenme 01 Temmuz 07:29
40

Vatandaş - Satacak başka yer kaldımı acaba diye bakmaya mı geliyor acaba sayın c.baskanımız

Yanıtla . 11Beğen . 9Beğenme 01 Temmuz 02:35
36

Birissi - Engin bey,reis sana 10 beden büyük gelir..çalıştırıp ileri alırmısınız?

Yanıtla . 15Beğen . 20Beğenme 01 Temmuz 00:24
38

Vatandaş - @Birissi 36 nolu yoruma cevabı: İşine bak koyun. meee....!

Yanıtla . 7Beğen . 6Beğenme 01 Temmuz 02:26
34

Hasan Tahsin - Nerde o yürek, o satıp savmasını bilir sadece

Yanıtla . 15Beğen . 15Beğenme 01 Temmuz 00:11
31

Yusuf54 - Keci daga kafa atmis kafasi dagilmis.seninkide o misal engin beyyy.capini ve haddini bil.davet baska meydan okuma baskadir.zurnanin son deligini anca otturen tikar.orkestra şefinin senle ne işi olur

Yanıtla . 23Beğen . 32Beğenme 30 Haziran 22:39
76

Yusuf54 - @Yusuf54 31 nolu yoruma cevabı: Aptal kelimesini zikrederken adini yanina yazmayi unutma bidaha.zam elestirilebilir ama haberin konusu baska iken zam meselesini anca senin gibi sigir ortaya atar.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 01 Temmuz 14:03
52

Salaksavar - @Yusuf54 31 nolu yoruma cevabı: Aptal aptal yorumlar yapıyorsun ya bu sabah elektriğe % 15 zam haberi ile uyandık son 3,5 yılda yapılan zam oranı % 122 buna bir yorum yaparmısın Yusuf 54

Yanıtla . 10Beğen . 7Beğenme 01 Temmuz 08:52
30

Gerçekçi Olun ? - Bence o gun sizde gelin orda sorun halkta görsün

Yanıtla . 25Beğen . 2Beğenme 30 Haziran 22:22
39

Vatandaş - @Engi̇n 28 nolu yoruma cevabı: Haklısın sapancada su kayagi yapsa çok gerekli olurdu

Yanıtla . 8Beğen . 2Beğenme 01 Temmuz 02:28
37

Ksc - @Engi̇n 28 nolu yoruma cevabı: Akpliler gerekli mi

Yanıtla . 15Beğen . 9Beğenme 01 Temmuz 01:32
27

Ufuk - Cuma günü CHP 37 milletvekili ile gelecekmiş eee Reis te gelecekmiş. Vay Sakarya mın haline zaten her yer köstebek yuvası gibi trafik felç. CUMA günü Sokaga çıkma yasağı ilan edilsin Sakarya da... Zaten dışarı çıkmak şurada dursun, Camdan burnumuzu çıkarmamak lazım...

Yanıtla . 18Beğen . 2Beğenme 30 Haziran 21:48
26

Ufuk - Sayın Engin ÖZKOÇ seçildiğinden beri Sakarya ya kaç defa geldi veya Sakarya için hangi işi yaptı... İktidar milletvekillerine diyecek hiç birşeyim yok (onlar zaten hiç yoklar) Aslında en güzeli Sakarya lılar olarak Sakarya nın girişlerine barikat kurup hiç birinizi istemiyıruz demek de, onu diyecekde cesaretimiz veya kimliğimiz yokkk

Yanıtla . 18Beğen . 16Beğenme 30 Haziran 21:34
41

Vatandaş - @Ufuk 26 nolu yoruma cevabı: Yuhhh. Kör bakar kör hemde kaz gibi dolaşma kardeş biraz araştırma yap

Yanıtla . 4Beğen . 3Beğenme 01 Temmuz 02:36
25

Deh - Sen kimsin senin yerine bende aday olsam bende girerim sizin Partiye gelen oy sabit belli kesim o yüzden fazla şey yapma

Yanıtla . 20Beğen . 28Beğenme 30 Haziran 21:21
23

Musti - Senin çapını da biliyoruz, C.başkanının da memlekete bi hayrınız yok, boş boş konuşuyorsun.

Yanıtla . 18Beğen . 24Beğenme 30 Haziran 20:59
22

Sakarya - o yanlış bu yanlış diyerek muhalefet yapıyor..millet zaten yanlışları görüyor ak partiye kızıyor fakat muhalefetten umdugunu bulamıyor....ilk once agzını doldura doldura bu fabrikanin tank tamir ettiğini palet ürettiğini söyle..sonra bu ülkede nasıl tank üreticeginiz onu anlat..yada asgari ücret şu kadar olcak de..chp nin yönettiği belediyelerde asgari ücret 5000 tl de mesala..

Yanıtla . 19Beğen . 13Beğenme 30 Haziran 20:05
35

Diken - @Sakarya 22 nolu yoruma cevabı: az yazmışsın 10 bin TL. At yalanı........

Yanıtla . 1Beğen . 3Beğenme 01 Temmuz 00:15
29

lavidaloca - @Sakarya 22 nolu yoruma cevabı: TKP yönettiği memlekette 8000 tl ücret. fazla yorma kendini :D

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 30 Haziran 22:17
21

Benvekendim - bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye

Yanıtla . 22Beğen . 30Beğenme 30 Haziran 19:57
20

Benvekendim - bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye

Yanıtla . 16Beğen . 31Beğenme 30 Haziran 19:56
19

Asker - tankpalet fabrikasını 50 milyon lira için satanlar cengiz inşaatın trilyonluk vergi borçlarını affettiler, iyi uykular türkiye

Yanıtla . 35Beğen . 13Beğenme 30 Haziran 19:34
18

Şifacı - Senin gibi biri ile muhatap olup sizin seviyenize düşeceğine Görevi bıraksın daha iyidir . Sen kimsin. Siyaseti yalan ve algı üzerine kurmuş memlekete bugüne kadar gram yararı olmamış bir zihniyete neyi anltacak.!!

Yanıtla . 22Beğen . 24Beğenme 30 Haziran 19:27
17

Serkan Calis - Bu kendini ne zannediyor ki cumhurbaskaniyla yüzyüze gelmeyi teklif ediyor.Muhatabin kim senin ENGIN'cik??

Yanıtla . 21Beğen . 29Beğenme 30 Haziran 19:22
42

Vatandaş - @Serkan Calis 17 nolu yoruma cevabı: Cumhurbaskani peygamber mi ? Ne alaka yalakalık yapacam diye bukalemun oldunuz

Yanıtla . 6Beğen . 4Beğenme 01 Temmuz 02:39
14

Toprak - Sn.Özkoç,Toprak İlaç fabrikası aylardır(6 ay) kapalı,Kısa çalışma ödeneği de son buldu artık,bu konuda da desteklerinizi bekliyoruz,çaresiz kaldık.Bu ülkede ve şehrimizde bir ilaç fabrikası nasıl kapalı kalabiliyor?

Yanıtla . 18Beğen . 3Beğenme 30 Haziran 18:57
13

Sakarya - Ya niye bilof yapıyon özkoc zaten bu adam ankarada deyilmi 40 tane millet vekiliyle gittinde randevumu vermedi seni bu sakaryalı zaten sevmiyor bırakta miydemizi bulandırma

Yanıtla . 19Beğen . 19Beğenme 30 Haziran 18:55
11

Sakarya 1461 - Engin bey sana ayiracak zamani yoktur

Reis demis ki

Sakaryaya 37 millet vekili gelecekmiş onu duymuş .

millet vekili satin alip donecekmiş

Yanıtla . 11Beğen . 17Beğenme 30 Haziran 18:46
10

Doğrucu David - Engin Özkoç adamdır. tayyibi pas pas eder. eşek etli sucuktan sabıkalı kişi 'keşke yunan kazansaydı' diyenlerden oy aldığı için Engin Özkoç un karşısına çıkamaz.

Yanıtla . 22Beğen . 19Beğenme 30 Haziran 18:45
53

Bıkkın - @Doğrucu David 10 nolu yoruma cevabı: Yılın esprisini Reis yaptı Yusuf dingili elektriğe % 12 Doğalgaza % 12 zam ZAM

Yanıtla . 2Beğen . 2Beğenme 01 Temmuz 08:54
43

Abaza - @Doğrucu David 10 nolu yoruma cevabı: Tanımasak Engini neyse. Siyaset yaramadı sana bozdu seni

Yanıtla . 2Beğen . 4Beğenme 01 Temmuz 05:42
32

Yusuf54 - @Doğrucu David 10 nolu yoruma cevabı: Yilin esprisi diyebiliriz:):)

Yanıtla . 1Beğen . 7Beğenme 30 Haziran 22:39
09

Alpacino - cesaretinize hayranım ama siz yinede dikatli olun yürek yiyip gitmeyin

Yanıtla . 9Beğen . 11Beğenme 30 Haziran 18:40
08

hakkı - hani böyle her mahallede ortalığı bibbirine katan dedikodu yapan asabi ablalar vardır ya aynen ortalığı germeye çalışan chp li vekil bu abimiz birde olacak olumlu işler yapın işinix gücünüz gündemde kalmak için demegoji üretmek

Yanıtla . 16Beğen . 15Beğenme 30 Haziran 18:22
07

Bilinclenmeliyiz.... - Ben Tayyip'in bu ozguvene sahip olduğunu düşünmüyorum. Anca arkasindan yalan yanlış konuşup iftira atar. Keske tarafsiz bir platformda halka acik yüzyüze gelebilseler.

Yanıtla . 16Beğen . 14Beğenme 30 Haziran 18:22
06

Sebo54 - Bu ülkede yapılan her pislikte kusura bakmayın sizinde suçunuz var.Sedat peker kadar olmadınız.Boşa bağırmayın icraat yapın icraat.

Yanıtla . 11Beğen . 11Beğenme 30 Haziran 18:20
05

Sakaryalı - Aslan kurbağayla konuşur mu?

Engin özkoç sen önce partinizin yalanlarını düzelt

Yanıtla . 19Beğen . 16Beğenme 30 Haziran 18:16
04

Vatandaş Sakaryalı - Yalan konuşmak bir hastalıktır.!

Yanıtla . 15Beğen . 10Beğenme 30 Haziran 18:16
03

Sakaryalı - Sen kimsin ki ve hangi şer odakları için görüşme talep ediyorsun. Türkiye de yapılan her şeye karşısınız. Birde Yapılan bu hizmette veya bu yapıda şurada hata var bunu böyle yapsak diye fikir söyleyin ama sizde fikir üretmek ne gezer anca heykel aćılışı yapın. Genel başkanımızıda ve bütün Türkiye düşmanlarınızı da alın en kısa sürede Ülkeyi terk edin.Birtek konuşuyorsunuz Sakarya'da bu güne kadar sen ne yaptın onu söyle. Ona buna sataşma ben milletvekili olarak bu hizmetleri yaptım şunları yaptırdım de bizde bilelim.

Yanıtla . 16Beğen . 19Beğenme 30 Haziran 18:07
02

Ali Al - 1864 de Rus zulmünden kaçan dedene abdulhamit sahip çıkıp yer yurt verdi,

sen arkasindan kuyusunu kazdin ve hâlada abdulhamit'e küfredersiniz.

Şimdi çıkıp edebiyatmı yapiyorsun.

Yanıtla . 21Beğen . 16Beğenme 30 Haziran 18:03
79

Ali Al - @Ali Al 02 nolu yoruma cevabı: Abdulhamit 1842 de tahta çıkti.

Sana burdan malın cvpını verecemde, editör yayinlamaz. Artik sen anla

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 01 Temmuz 17:12
50

Ss54 - @Ali Al 02 nolu yoruma cevabı: Ali Mal Yusuf Yusuf ile ikiniz (seviyesizliğe bakılırsa büyük ihtimalle ikiniz aynı kişi de olabilirsiniz) derin tarih bilginizle bizi aydınlatıyorsunuz teşekkür ederiz.Fakat 1864 yılında Padişah Abdülaziz di onu karıştırdın herhalde.Neyse Cuma günü hava çok sıcak olacak Reis'i seyredeceğim derken başına güneş geçmesin.Koca kafana göre şapka bulabilirsen muhakkak şapka tak malum kafatasının içi boş bu sıcakta buhar yapar maazallah bir de seninle uğraşmayalım.

Yanıtla . 2Beğen . 2Beğenme 01 Temmuz 08:40
33

Yusuf54 - @Ali Al 02 nolu yoruma cevabı: Engin ve avanesi ittahat ve terakkinin geri kalan suruntuleri zaten.arpayi verenler onune ne koyarsa bunlar ona gore zirvalarlar

Yanıtla . 4Beğen . 4Beğenme 30 Haziran 22:42Anket Korona aşısı olacak mısınız?