ERDOĞAN SAKARYA'DA (6) Erdoğan'dan Taraklı'ya doğalgaz müjdesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya'da yapımı tamamlanan projelerin toplu açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan Sakarya'nın tüm ilçelerinde doğalgaz bulunduğunu ama sadece bir Taraklı'da doğlgaz olmadığını söyleyerek Tarakılılara doğalgaz müjdesi verdi.

Büyütmek için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Akçay Barajı Alternatif İçme Suyu ve Hidroelektrik Santrali, Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile yapımı tamamlanan diğer projelerin açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan Taraklı ilçesi hariç Sakarya'nın tüm ilçelerinde doğalgaz olduğunu söyleyerek yıl sonuna kadar Taraklı'ya da doğalgaz geleceğinin müjdesini verdi.

EĞER DOĞALGAZ GELMEZSE BENİ DE ÇAĞIRIN

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eğer yıl sonuna kadar Taraklı'ya doğalgaz gelmemesi durumunda halka dönerek şu ifadeleri kullandı; Şimdi Taraklı'ya da inşallah yıl sonuna kadar doğal gazını vereceğiz. Şu an Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız burada talimatı verdik, eğer doğal gaz verilmezse Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımızın önüne gelebilirsiniz. Beni de çağırın.'' ifadelerini kullandı.

# ERDOĞAN SAKARYA'DA 2021 İLE İLİŞKİLİ:

02 Tem 2021 - 16:18 - Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.139.734 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?