Başkan Yüce'den Geyveli kahveci esnaflarına çay desteği

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, kahvehane, kafe, çay ocağı esnafına sözünü verdiği çay desteği Geyve'de dağıtıldı

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya Büyükşehir Belediyesi çay ocakları ve kahvehane esnafları için hazırladığı destek paketini Geyveli esnaflarla buluşturdu. 

Corona salgını kapsamında Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bünyesinde olağan başkanlar kurulu toplantısına katılarak kahveci ve çay ocağı esnafına ücretsiz çay sözü veren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, sözünü tutarak Geyveli esnaflara çağ dağıtımında bulundu.

Kahvehane ve çay ocağı esnaflarının Büyükşehir Belediyesi resmi sitesinden yaptığı başvurular neticesinde Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda esnaflara çay desteği yapıldı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından bizzat Geyveli kahveci ve çay ocağı esnaflarına çay dağıtımı yapıldı.

Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Bulur; "Geyve Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak, bu zorlu dönemde esnaflarımıza destek olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce'ye teşekkür ederim" dedi. 

31 Tem 2021 - 01:33 Sakarya/ Adapazari- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.381.000 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?