Kapalı ortamdaki havayı temizler 'Medwave For Life'

Medwave For Life kapalı alanlarda havayı temizleyerek virüsleri yok ediyor

Haber albümü için resme tıklayın

Medwave For Life

-Kapalı ortamlar hava kirliliği ve virüsün bulaş açısından büyük risk altındadır ve açık alanlara göre 2 ila 5 kat arasında risk artmaktadır. Bu durum Covid-19 virüsünün daha hızlı bulaşmasına astım,KOAH vb. solunum kaynaklı hastalıklar olmak üzere çok sayıda organ ve sistem bozukluklarına, ayrıca bakteri ve virüslerden kaynaklanan bulaşıcı hastalıklara neden olur.

-Soluduğumuz havadaki virüsler,mikroplar,küf,alerjen vb. tüm organik partiküller pozitif halde bulunurlar. Dünyada sadece Medwave Hava Temizleme Cihazlarında kullanılan ve patenti firmamıza ait olan Nanotitanyum ve oksijen plazma teknolojileri sayesinde tüm pozitif yüklü partiküller cihazın ürettiği negatif yüklü oksijen atomları ile nötrolize edilir.

Medwave Hava Temizleme Cihazının çalışma şekli şöyledir: Ortama saldığı negatif yüklü oksijen atomları, kapalı alanların tamamında havanın ulaştığı her yerde havaya ve yüzeye yapışmış olan tüm pozitif yüklü organik partiküllerini tıpkı bir mıktanıs gibi onları yakalayıp üzerlerine yapışıp, onları oksitleyip yok ederek güvenli bir ortam yaratmakta ve KOAH, Astım hastaları içinde en kaliteli ve bol oksijenli mikropsuz bir ortam sağlamaktadır. Ürünlerimiz 2 yıl üretici fabrika garantisinde olup herhangi bir filtre değişimi ve bakım gerektirmemektedir.

Ürünümüz sadece içinden geçen havayı değil,UV ışınları gibi görmediği noktaları değil, ozon gibi canlının olmadığı ortamlarda değil, havanın ulaştığı ve kapalı olan her yeri dezenfekte etmektedir. Bu nedenle nanotitanyum, oksijen plazması teknolojisi sayesinde canlının olduğu ortamda 7/24 güvenle kullanılmaktadır. Ürünümüzün İngiltere , İran ve Türkiye de laboratuvar testleri yapılarak Covid-19 virüsünü tamamen yok ettiği test sonuçları ile belgelenmiş olup ayrıca Dünya sağlık örgütü tavsiye belgesini almıştır. Türkiye de Bakanlık onayları alınmıştır. Ürünümüz 40m²-90m²-250m² olmak üzere 3 değişik modelde Türkiye de üretilmekle beraber yerli malı belgesine sahiptir.

Kullanım Alanları :

Sağlık tesisleri, yoğun bakım üniteleri,ameliyathaneler, dişkliniklerı,veteriner klinukleri, eczaneler, toplantı ve kongre merkezleri, restoranlar, eğitim kurumları, oteller, kamu kurumları, okullar, kreşler, kafeler, ofisler ve evler. Kısacası tüm kalabalık ortamlar.

YETKİLİ BAYİİ

Medwave For Life

Adres: Güllük Mahallesi Adnan Menderes Caddesi no:177/A Adapazarı/ Sakarya

Tel: (0264) 275 04 54 – GSM: 0533 931 23 99

ilandır

11 Ağu 2021 - 23:35 - Teknoloji --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.322.355 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?