Orhan Cami'de Cuma namazında yer kavgası! O siyasetçi darp edildi...

Uzun Yıllar Refah Partisi Genel Başkanı Merhum Necmettin Erbakan'a korumalık yapan ve Erdoğan sonrası Başbakan Müşavirliği görevinde bulunan Önder Karan, bugün Orhan Camiinde Cuma Namazı kılarken yer yüzünden tartıştığı 3 kardeşle kavga etti. İki tarafta rapor alıp birbirinden şikayetçi oldu.. Hüseyin Can İĞDİR'in haberi...

Hüseyin Can İğdir
Hüseyin Can İğdir Tüm Haberleri
+3
Haber albümü için resme tıklayın

MEDYABAR.COM:  Aslen Sakaryalı  Arifiyeli olan ve uzun Yıllar Refah Partisi Genel Başkanı Merhum Necmettin Erbakan'a korumalık yapan ve Erdoğan sonrası Başbakan Müşavirliği görevinde bulunan  Önder Karan, Orhan Cami'de 3 kardeşle saf tutarken yer kavgasına tutuştu.

medyabar.com'un aldığı bilgilere göre Ak Parti'den  zamanında milletvekili aday adayı  olan Önder  Karan, bugün Cuma Namazı kılmak için gittiği Orhan Camii'de yer yüzünden 33 yaşındaki  O.A, ile tartıştı. Tartışma kısa bir sürede münakaşaya oradan da kavgaya dönüşünce  O.A.nın kardeşleri  Y.A. ve M.A.'da kavgaya dahil oldu. 3 kardeşin de katıldığı tartışma kavgaya dönüşünce Orhan Cami'de Cuma Namazı sırasında istenmeyen görüntüler yaşandı.

'CUMA NAMAZI AYIPTIR YAPMAYIN!'

Camide saf tutan vatandaşlar ' Cuma Namazı yapmayın. Ayıptır ' sözleriyle araya girdi. Cemaat kavgayı yatıştırarak ortalığı sakinleştirdi. Kavgaya karışan siyasetçi Önder Karan ile 3 kardeş  birbirlerinden şikayetçi oldu. Hastaneden her iki tarafta 'Basit tıbbı müdahale' raporu aldı.

KUNGFU USTASI 

Siyasetçinin Wushu Kung Fu spor dalında beş kez Türkiye Şampiyonu olduğu da öğrenildi.

ÖNDER KARAN KİMDİR?

02. 06. 1970 Sakarya Arifiye'de doğru. İlköğretini Arifiye, Arif bey ilkokulunda okudum. Ortaokul eğitimi Arifiye öğretmen lisesi. Anadolu Ün. İkt. Fak. Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel ilişkiler bölümünü bitirdi. Daha sonrasında da… Sakarya Milli Gençlik Kuruculuğu yaptı. Wushu Kung Fu spor dalında beş kez Türkiye Şampiyonu oldu. Wushu Kung Fu spor dalında milli sporcu olarak Ülkemizi Yurt Dışında da başarıyla temsil etti. Spor öğretmenliği yaptığı dönemlerde pek çok Türkiye ve Avrupa Şampiyonu sporcu yetiştirdim. Uzun bir dönem Wushu Federasyonu As Başkanlığı Görevinde bulundu

13 Ağu 2021 - 16:19 Sakarya/ Adapazari- Arka Kapı --- Okunma

Muhabir Hüseyin Can İğdir

medyabar.com son bir ayda 3.127.658 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?