Sürücüler dikkat! O cadde trafiğe kapatılacak

Yapımı hızla devam eden SGK Köprülü Kavşağı projesinde yürütülen çalışmalar nedeniyle 16 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Orhangazi Caddesi ile Şehir merkezi istikameti yani Orman Park'a kadar olan bölüm trafiğe kapatılacak. Büyükşehir'den yapılan açıklamada, devam eden çalışmalar süresince vatandaşların alternatif güzergâhları kullanmaları rica edildi.

Haber albümü için resme tıklayın

Bir süredir yapımı hızla devam eden SGK Köprülü Kavşağı projesinde yürütülen çalışmalar nedeniyle 16 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Orhangazi Caddesi ile Şehir merkezi istikameti trafiğe kapatılacak

PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN TEK YOKUŞUNDAN ORMAN PARKA KADAR Kİ YOL TRAFİĞE KAPATILACAK

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Şehrimize ulaşım konusunda çağ atlatacak SGK Köprülü Kavşak projemizde çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Yürütülen çalışmalar nedeniyle 16 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Orhangazi Caddesi ile Şehir merkezi istikameti trafiğe kapatılacaktır. Dörtyol istikametinden şehir merkezine gidecek olan vatandaşlarımız alternatif olarak Kışla Caddesi, SGK il müdürlüğü ve Koru caddesi istikametini kullanabileceklerdir. Araç sürücülerimizin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları, alternatif güzergâhları kullanmaları önemle rica olunur. Tüm vatandaşlarımıza hassasiyetleri için teşekkür ediyoruz” denildi.

İŞTE ALTERNATİF YOL GÜZERGAHI

14 Ağu 2021 - 14:18 Sakarya- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.308.022 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı karşıtlarına soruyoruz? Neden aşı olmak istemiyorsunuz?