Dolmuşun kapıları kilitlendi yolcular mahsur kaldı!

Adapazarı Şeker-Sigorta hattında çalışan bir kırmızı dolmuşun kapıları kitlenmesi sonucu içerisinde bulunan yolcular dolmuşta mahsur kaldı.

MEDYABAR.COM/

Adapazarı ilçesinde Şeker-Sigorta hattında çalışan bir kırmızı dolmuş şoförü garajından kalktıktan sonra Orta Mahalle Ulus Caddesi üzerinde bir yolcuyu almak isterken kapıların açılmadığını fark etti. 

Defalarca kapıyı otomattan açmak isteyen şoför, kapıyı açamayınca binmek isteyen yolcusunu alamadı. İçi yolcu dolu olan dolmuşu sağa çeken araç şoförü kapıyı tekrar açmaya çalıştı. Bir süre daha denedikten sonra kapıyı açmayı başaramayan araç şoförü duraktan yardım istedi. 

Kapıları kitli bir şekilde araç içerisinde oturan yolcular kısa süreli panik yaşarken kapıları açmak için gelen duraktaki şoförlerde kapyı açamayınca başka bir yöntem denediler.

Araç şoförü yolculara ön tarafa atlayarak şoför kapısından çıkmaları gerektiğini söyleyerek yolculara dolmuştan şuan için tek çıkış yolunun bu olduğunu ifade etti. 

30 dakika araç içinde mahsur kalan yolcular daha fazla araç içerisinde mahsur kalmaktansa ön tarafa atlayarak şoför kapısından dışarı çıkmayı tercih ettiler.

Yaşlı ve kadınlar ise ön tarafa geçmekte zorlandı.

Aşağıya inen yolcular başka bir araç ile gidecekleri yere bırakıldı.

20 Kas 2021 - 19:52 Sakarya/ Adapazari- Güncel --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.248.113 kez ziyaret edildi.

Anket Sakarya'da en başarılı meslek odası birliği sizce hangisidir?