Arifiye'de Gasilhane açılışı yapıldı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve birçok önemli ismin katılımıyla Arifiye duble yol açılışının yanı sıra Gasilhane açılışı da bugün yapılan törenle gerçekleşti.

Ahmetcan  Şahinkaya
Ahmetcan Şahinkaya Tüm Haberleri
+5
Haber albümü için resme tıklayın

MEDYABAR.COM.TR:


Arifiye İlçesi'nde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin katılımıyla Gasilhane'nin açılışı yapıldı.

Protokol üyelerinin katıldığı tören, Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş eşliğinde dualarla açıldı.

Açılışta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin yanı sıra Vali Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu gibi önemli isimlerde yer aldı.

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Gasilhane'yi gezerek incelemelerde bulundu.

Arifiye’ye müjde: Atatürk Caddesi yenilenecek

Açılışı yapılan duble yol projesi ile gasilhanenin hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine başlayan ve Arifiye için yeni müjdeleri paylaşan Başkan Ekrem Yüce, “İlçe merkezinin en önemli caddesi olan Atatürk Caddesi’ni yenileyeceğiz. Ayrıca ulaşım konuusunda aldığımız talepleri kısa sürede çözecek, hemşehrilerimize konforlu ulaşım imkanı sunacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Arifiye bölgenin parlayan yıldızı

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “Arifiyemiz tüm yolların kesişme noktasında, sanayi ve eğitim üssü olan bir ilçemiz. Sapanca Gölü ve İl Ormanının oluşturduğu sera etkisiyle dış mekan süs bitkiciliğinin Yalova’dan sonra en önemli noktası. Arifiye’de göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana ilçemizi geliştirmeye, vatandaşlarımıza hizmet sunmaya çalıştık. Kaynaklarımızı verimli ve etkin kullanarak, ihtiyaçları gidermek için gayret gösterdik. Tüm paydaşlarımızla istişare ederek, yakaladığımız sinerjiyle ilçemize çok değerli eserler kazandırdık. Bölgenin parlayan yıldızı haline geldik. Ancak ihtiyaçlar bitti mi? Hayır. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ile birlikte Atatürk Caddesi’ni yenileyecek, Hanlı bölgesinde de E-5’e bağlanacak yeni yol projesini de hayata geçireceğiz. 2. caddenin ve gasilhanenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Şehrin marka değerine katkı sağlayan tüm projeler değerlidir

Vali Çetin Oktay Kaldırım, “Duble yol ve gasilhane projelerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sakarya sadece ülkemizin değil, bölgenin ve dünyanın parlayan yıldızı şehirlerinden biridir. Şehrin marka değerine katkı veren tüm projeler, eserler kıymetlidir. Vatandaşımızın işini kolaylaştıran, memnun eden, mutlu eden, katkı sağlayan her çalışma önemli ve değerlidir. Şehrimizde güzel hizmetler üreten, sahip olduğu imkanlarla büyük işler yapan, Türkiye’ye projeleriyle örnek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’yi tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Sanayi, tarım, turizm ve diğer tüm alanlarda Sakarya gelişimini sürdürecektir” ifadelerini kullandı.

10 Ara 2021 - 16:22 Sakarya/ Arifiye- Güncel --- Okunma

Muhabir  Ahmetcan Şahinkaya

medyabar.com son bir ayda 3.388.922 kez ziyaret edildi.