Otokar bu bölümler için personel alıyor!

Türkiye’de otomotiv ve savunma sanayi kara araçlarında pazar lideri ve bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’da Ticari araç projelerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

OTOKAR ÜRETİM SAHA ÇALIŞANI İŞ İLANI

Türkiye’de otomotiv ve savunma sanayi kara araçlarında pazar lideri ve bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’da Ticari araç projelerinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Dinamik bir ortamda, harika takım arkadaşlarıyla geleceğin teknolojilerine öncülük etmek istiyorsan #benimadimotokar demen yeterli.

Biz Otokar olarak 1963'ten bu yana kendi teknoloji, tasarım ve uygulamalarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Sakarya’daki 552.000 m²’lik alana kurulu fabrikamızda 2000’den fazla çalışanımızla toplu taşımacılık alanında otobüs, nakliye ve lojistik sektörü için hafif kamyon, savunma sanayi için tekerlekli zırhlı ve paletli zırhlı araçlar üretiyoruz. Yüzde yüz Türk sermayemiz ile bugün otomotiv ve savunma sanayinde fikri mülkiyet hakları kendisine ait ürünlerimiz ile yer alıyoruz.

Neden Sen?

Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu motor, otomotiv, elektrik-elektronik, metal, makine, torna tesviye, mekatronik ve boya dallarından mezunsan,

Gazaltı Kaynak alanında tecrübeliysen (TIG, MIG, MAG, Oksi-Asetilen - Kaporta)  

Otomotiv elektrik, montaj, mekanik süreçlerinde deneyimliysen,

Yaş boya ile pistole boyacılığı yaptıysan,

Trumph P500 – P5000 – P600 tezgahlarında tecrübeliysen,

Teknik resim okuyabiliyor ve ölçü aleti kullanabiliyorsan,

Ustalık ve/veya mesleki yeterlilik belgesine sahipsen,

Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık ve kendini geliştirmeye istekliysen,

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı düzende çalışabileceksen,

Sakarya veya Kocaeli bölgesinde ikamet ediyorsan,

aradığımız “Üretim Saha Çalışanı” sen olabilirsin.

Not: Adayların www.otokar.com.tr adresinden İnsan Kaynakları-Aramıza Katılın (Saha çalışanları iş başvurusu) seçeneğinden ilerleyerek başvuru yapmaları gerekiyor.

www.otokar.com.tr adresinden başvuru yapamayan adaylar 0264 2292244 nolu telefon numarasından dahili 1431/1432/1433 ile iletişime geçip, başvuru adımları hakkında bilgi alabilir.

Saha Çalışanı İş Başvuru Sistemi İÇİN TIKLAYIN

Otokar’da biz: 

Ürünleri ve kabiliyetleri ile Türkiye’de ve dünyada kendini kanıtlamış köklü bir şirketiz ve Koç Holding’in bir parçası olarak güçlü bir referansa sahibiz.

Koç Holding’in; iş ahlakı, kurumsal kültür ve geleneklere bağlılık konularında olan hassasiyetini harmanlıyor ve kendi kurumumuzda yaşatıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızla ortak hedefimiz olan zirveye ulaşmak için takım ruhunun gücüne inanıyor, birlikte başarmak için adım atıyor, ülkemizi hep daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sektörde her geçen gün yerimizi sağlamlaştırırken gücümüzü çalışma arkadaşlarımızdan alıyor, başarıya olan inancımızı onlarla besliyoruz. Tecrübelerimizi, aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarımızla paylaşırken onların gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz. Çünkü inanıyoruz ki sürekli gelişim bizim ayrılmaz bir parçamız ve ancak paylaşarak başarımızı artırırız.

İnsana ve çevreye değer veririz. Güçlü yan haklar ve kulüpler ile sosyal hayatımızın desteklendiğini bilir, sosyal sorumluluk projeleriyle iyilik peşinde koşarız.

Daha iyisi için yaşar, daha iyilerine diye üretiriz

Birlikte yola çıktığımız herkesle

Önce bugüne sonra geleceğe değer katarız.

Çünkü biz geleceğiz. 


BU BİR İLANDIR

23 May 2022 - 08:00 - Ekonomi --- Okunma

medyabar.com son bir ayda 3.089.181 kez ziyaret edildi.