Sakarya Vefatlar

Son dakika sakarya vefatlar haberleri ve sakarya vefatlar haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. sakarya vefatlar ile ilgili 62 haber listeleniyor.

Sakarya Vefatlar Haberleri

28 Mayıs SAKARYA vefatlar: Sakarya'da bugün vefat edenler

28 Mayıs Salı günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

27 Mayıs SAKARYA vefatlar: Sakarya'da bugün vefat edenler

27 Mayıs Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

24 Mayıs SAKARYA vefatlar: Sakarya'da bugün vefat edenler

24 Mayıs Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

23 Mayıs SAKARYA vefatlar: Sakarya'da bugün vefat edenler

23 Mayıs Perşembe günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

21 Mayıs SAKARYA vefatlar: Sakarya'da bugün vefat edenler

21 Mayıs Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

20 Mayıs SAKARYA vefatlar: Sakarya'da bugün vefat edenler

20 Mayıs Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

29 Nisan SAKARYA vefatlar: Sakarya'da bugün vefat edenler

29 Nisan Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

24 Nisan SAKARYA vefatlar: Sakarya'da bugün vefat edenler

24 Nisan Çarşamba günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

20 Nisan SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

20 Nisan Cumartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

19 Nisan SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

19 Nisan Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

18 Nisan SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

18 Nisan Perşembe günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

5 Nisan SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

5 Nisan Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

4 Nisan SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

4 Nisan Perşembe günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

3 Nisan SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

3 Nisan Çarşamba günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

2 Nisan SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

2 Nisan Salı günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

29 Mart SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

29 Mart Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

28 Mart SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

28 Mart Perşembe günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

26 Mart SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

26 Mart Salı günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

24 Mart SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

24 Mart Pazar günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya’da bugün vefat edenler 18 Mart Pazartesi

18 Mart Pazartesi 2024 günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

15 Mart SAKARYA vefat edenler: SAKARYA vefat edenler listesi, bugün kim vefat etti?

15 Mart Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

24 Şubat Cumartesi SAKARYA vefatlar: Sakarya’da bugün vefat edenler

24 Şubat Cumartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Sakarya’da bugün vefat edenler 19 Şubat Pazartesi

19 Şubat 2024 Pazartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Bugün Sakarya'da Vefat Edenler 17 Şubat 2024 Cumartesi

17 Şubat 2024 Cumartesi günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Bugün Sakarya'da Vefat Edenler 16 Şubat 2024 Cuma

16 Şubat 2024 Cuma günü Sakarya'da vefat edenlerin isim listesi ve cenaze bilgileri Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlandı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz