Sivil Toplum Kuruluşları

Son dakika sivil toplum kuruluşları haberleri ve sivil toplum kuruluşları haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. sivil toplum kuruluşları ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Sivil Toplum Kuruluşları Haberleri

Sakarya'da İsrail'in Mescid-i Aksa'ya saldırıları protesto edildi

Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) önünde toplanan Sakarya Emek ve Demokrasi Bileşenleri üyeleri, İsrail'in saldırılarını protesto etti.

Emekli askerlerin bildirisine Sakarya'dan tepki gelmeye devam ediyor

Sakarya'daki yerel yönetim, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları, bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanının açıklamalarından sonra kongre yapılabilir mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu. Erdoğan yeni normal süreç hakkında konuştu.

Sakarya'da genel kurul toplantısı yapılabilecek mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni kontrollü normalleşmenin adımlarını açıkladı. Çok yüksek riskli iller hariç diğer tüm illerde genel kurul toplantılarının...

Avcıl’a Hollandalı rakip

Organizatörlerin ince eleyip sık dokuduğu aynı zamanda kaliteli maçları çıkaracak sporcuları eşleştirebilmek için uğraştığı bir organizasyonda Hendekl...

1999 depremindeki acıyı tekrar yaşamamak için seferber oldular

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından 2021 yılı ‘Türkiye Afet Eğitim Yılı’ olarak belirlenmişti. Bu doğrultuda, kent genelinde 300’e yakın Afet ve...

Söğütlü Belediye Başkanı Özten, projelerini anlattı

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı toplantıda projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

ABD'nin sözde barış planı protesto edildi

Sakarya'da sivil toplum kuruluşları üyelerince ABD'nin sözde Orta Doğu barış planına protestoda bulunuldu.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz