Arifiye için koskoca bir hiç

Arifiyeiçin koskoca bir hiç!
Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu Sapanca Gölü kıyısındabir tesislerde gazetecileri toplayıp 1 yıl 4 aylıkhizmet süresiyle ilgili olarak anlattıklarını okuyunca Arifiye'de oturmadığım için sevinirkenArifiye'de oturanlar adına çoküzüldüm..
Çünkü Karakullukçu'nunhizmetyaptık diye anlattıklarından öğreniyoruzkiArifiye'nin sonradanAk Partili olan Belediye Başkanı Karakullukçuhiç bir şey yapmamış..
Karakullukçu'nun 16 aylık görev süresince hizmetyaptık diye gazetecileregünde 50 ton çöp toplamalarını,yeni çöp kamyonu alımı gibi belediyenin görevleri arasında olan daha doğrusu vermesi gereken hizmetleri büyük bir iş yapmışgibi kahvaltı masasında çayını içerken anlatıp durmuş...
Arifiye Belediyesinin Belediye Başkanıbu sözleri ile kendi ağzıylabir anlamda (Ben bir şey yapmadım) da diyor
Eğer belediye Başkanı Karakullukçubelediyenin asri görevleri arasında olan sokakları temizlemeyi ,çöp toplamayı , büyük bir iş yapmış gibi anlatıyorsa Arifiyeliler adına çok üzücü bir gerçek ortaya çıkıyor
16 aydır Arifiye'de Belediye Başkanlığı koltuğunda oturan Karakullukçu'yabirilerinin çıkıp (Ki buAk Partililer olacaktır)hizmet ile yatırım kelimesinin ayrı ayrı anlamı olduğunubelediye başkanlarınınyatırımlarıyla anıldıklarını anlatmaları gerekiyor.
Eğer bunu anlatmazlarsaArifiye icin önümüzdeki 3.5 yıl da kayıp yıllar olacaktır..

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Editör'ün Yorumu - Mesaj Gönder --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Koronavirüse karşı sizce ne gibi tedbirler alınmalıdır?