Kaynarca'lı Zeynep tamam da Akyazı'lı Fatma ne olacak..!

Kaynarcalı Zeynep Tamam da Akyazılı Fatma ne olacak..!
Büyükşehir belediyesi başkanı Zeki Toçoğlu, "Su ve Kanalizasyon İdaremiz tarafından 6,5 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Kaynarca İsale Hattı ile söz verdiğimiz gibi Sapanca Gölü suyunu Kaynarca'mıza ulaştırdık. dedi.
Kaynarcaya getirdiği içme suyu için gazetelere de ilanlar verdi. Toçoğluna bu çalışmalarından dolayı Kaynarcalılar teşekkür ve Dualarını eksik etmemişlerdir.
Bir teşekkürde bizden Sayın Toçoğlu'na ve Kaynarcalı siyasetçilere. Yiğiidi öldüreceksin ama hakkını da vereceksin.
Toçoğlu'nun gazeteler verdiği ilan çok hoştu ''Kaynarcalı Zeynep artık temiz su içiyor. Çok Güzel tasarlanmış akıllarda kalacak bir slogan.
Büyükşehir sınırlarında olmadığı halde bu denli önemli bir hizmeti ilçelerine getirmiş oldu Toçoğlu ve Kaynarcalı siyasetçiler. Böyle siyasetçileri kutlamak gerekir.
Şimdi gelelim Akyazılı siyasetçilerimize. Akyazı yıllardır Asbestli borulardan kuyu suyu içmekte.
Asbest'li boruların kansere davetiye çıkardığı hepimizin malumu.
Bir de Su cenneti olan Akyazı'da kuyu suyu içmek oda Akyazılıların talihsizliği.
Akyazılıların talihsizliği olurken Akyazılı siyasetçilerinde bir ayıbı bu durum.
Tabi yüzleri kızarırda, bu durumdan ders çıkarabilirlerse ne ala.
Ama nerde bizde böyle siyasetçiler. Başbakanın adıyla %72 oy alıp avare avare gezerler ilçede.
Cenaze levazımatçılığı, Düğünler ve ara sıra ilçede bulunan Kamu kurumlarını ziyaret. Bu sadece ilçede bizlerde varız demek için.
Ben artık şuna inandım; Akyazı'da Ak Partili siyasetçiler olmazsa da alacağımız hizmet bu. Zararları var karları yok bu ilçeye.
Akyazı'da Ak Partili siyasetçilerde olmazsa da Ak Partinin Akyazı'da alacağı oy % 72.
Onun içindir ki Akyazı'da ilçe başkanını belediye başkanını Ankara belirliyor.
Sayın Recep Tayip Erdoğan doğrusunu yapıyor. Diyor ki Akyazı'da sizler olsanız da olmasanız da ilçede %72 oyu benim adım alıyor.
Eğer bu oyu ben alıyorsam ilçe başkanı kim olacak belediye başkanı kim olacak ilgenel meclisi üyesi kim olacak ben bilirim diyor.
Başbakan yerden göğe haklı bu konuda. Akyazı'da Ak Parti ilçe teşkilatı varlığı ile yokluğu arasında hiç mi hiç fark yok.
Gelelim ''Kaynarcalı Zeynep artık temiz su içiyor? sözüne. Evet, doğru ama Akyazılı Ayşeler Fatmalarda Asbestli borulardan kuyu suyu içiyor.
Kaynarcalı Zeynep temiz su içip sağlıklı yaşıyor. Akyazılı Ayşeler, Fatmalar Bulantı, Kusma gibi rahatsızlıklarla Acil'lere müracaat edip Müşade odalarında Kollarında serumlarla yatıyor.
Kaynarcalı Zeynep tamam da Akyazı'daki Ayşelerin Fatmaların günahı ne?

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Alaattin Onur - Mesaj Gönder 2 Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Sakaryalılar alışverişlerinizi nerede yapıyor sunuz?