Sakarya'da çiçek filosu

Türkiye Çiçekçiler Birliği Markasıyla çiçek sektörüne damgasını vuran ülkemizin dört bir yanında binlerce ciddi ve güvenilir işini yapa çiçekçi firmalarıyla büyük bir ağ oluşturan çiçek filosu müşterilerinin siparişlerini en kısa sürede alıcısına teslim etmenin gururunu yaşamaktadır.en taze ürünlerle beğenilen konsep görseli tanzim ederek müşteri memnuniyeti güvenine damgasını vuran çiçek filosu siparişleriniz için doğru adres olup denemeyi değer olduğunu vereceğiniz ilk siparişte anlayacaksınız.

Türkiye Çiçekçiler Birliği, Sektörel genişleme, değişen satış tekniklerine uygun hale gelinmesi ve standartlaşmanın sağlanması adına 2013 yılında 900 çiçekçi tarafından biraraya gelinerek kurulmuştur.Çiçek Filosumarkası ile kuruluş amaçları doğrultusunda, ülkemizde 10binleri bulan çiçekçi esnafı ile üreticileri buluşturan, her yıl düzenlediği seminerleri ile müşteri odaklı satış konusunu ve güncelçiçektasarım tekniklerini üyelerine anlatan Türkiye Çiçekçiler Birliği, çiçek gibi nadide bir ürünün sanat haline geldiği çiçekçilik mesleğini tüm dünyada öncü olacak şekilde yönlendirmektedir.

Sosyal içerik sayfaları ve blogları ile çiçeğe dair akıldan geçen her soruya cevap üreten, çiçekçiliğin mesleki eğitim kısmını üyelerine aktaran ve en önemlisi de çiçekçiliğin internet çağına ayak uyduran bir sektör olması adına her türlü yatırımı yapan Çiçekçiler Birliği, üyelerinin yaptığı her çiçek siparişini sistem üzerinden kontrol ediyor. Bu kontrollerde çiçeğin istenilen tarzda yapılıp yapılmadığı, çiçek üzerine notun eklenip eklenmediği gib çiçek tasarımı ve teslimatına dair her şey inceleniyor, gerektiği durumlarda Birlik üyesi çiçekçilere teknik destek veriliyor.

Çiçeğin sipariş oluşma aşamasından tasarlanmasına, tasarlanmasından teslimatına kadar her durumu online sistem üzerinden incelemesi ve yönlendirmesi, üyeler arası alışverişi hızlı ve güvenilir olarak kurgulayan Türkiye Çiçekçiler Birliği, bu özellikleri ile dünyada ilk ve tektir.

İnsanların birçok ihtiyacında olduğu gibi çiçek ihtiyacını da internet üzerinden karşıladığı günümüzde, alternatifler üzerinden gerçek çiçekçilere ulaşamayıp mağdur olan ve çiçeğin gerçek bir sanat olduğu bilincinde olan müşterilerin Türkiye'nin neresine olursa olsun istediği ürünü sipariş verip sevdiklerine gönderebilmesi, kaliteli ve özgün çiçek tasarımları ile duygulara tercüman birer hediye sunulabilmesi adına CicekFilosu.comTürkiye Çiçekçiler Birliği'nin resmi satış sayfası olarak kurulmuştur.

Çiçekçiler Birliği, CicekFilosu.com ile sektörün gerçek temsilcisinin online çiçek satış pazarında yer alarak hem dengeleyici bir unsur olması hem de çiçeğin gerçek değerinde satılarak hakettiği tasarıma kavuşması adına sosyal medyada, televizyonlarda ve her türlü mecrada reklamları ile kendine yer edinmiştir.

Türkiye Çiçekçiler Birliği tüm ekibi ile üyeleri arasındaki siparişlerde olduğu gibi, internet üzerinden online sipariş sisteminde de çiçeğin satılmasından teslimatına kadar her aşamasını takip ederek, müşterinin mağdur olmaması adına tüm özeni göstermektedir.Sizler de çiçeğin sanatla buluştuğu, duygularınıza tercüman bir tasarım ve tasarımcı arıyorsanız Türkiye Çiçekçiler Birliği'nin resmi satış sayfası CicekFilosu.com, Tüm Türkiye'ye göndereceğinizçiçeksiparişlerinizde sizler için en doğru tercih olacaktır. Çiçek Filosu ile Sakarya'nın tüm ilçelerineçiçekgöndererebilirsiniz

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Latif Güleç - Mesaj Gönder 12 Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medyabar Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medyabar hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Sakaryaspor sizce şampiyon olur mu?