Gündem:106 yataklı acil durum hastanesi

MEDYABAR.COM.  TV264'de her hafta Cuma akşamları yayınlanan 'Gazeteciler Soruyor' bu hafta  Türkiye'de ilk kez ilimizde yapılan 106 yataklı Acil Durum Hastanesi'nden ekranlara gelecek.
  Gazeteciler Zafer Tokuş, Hüseyin Cumalı ve Hakan Turhan  katıldığı programın konuğu ise Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz olacak... Acil Durum Hastanesi'nin yapımında ilk günden beri Türk-İş Başkanı Ergün Atalay ile birlikte gayret gösteren isim olan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz,  canlı yayında hastanenin yapım sürecini anlatıp gazetecilerin sorularını cevaplayacak.

OLASI DEPREMDE

Sakarya’da inşa edilen acil durum hastanesi 106 yatak kapasiteli planlandı. Yapım çalışmalarında artık son aşamaya gelindi. Yoğun bakım hastaları için de önemli bir imkan sağlayarak, ileri düzey ameliyatların, girişimsel müdahalelerin yapılabileceği donanımda olacak. Son teknolojiye sahip tıbbi cihazlar, tam teşekküllü 6 ameliyathane, 2. ve 3. basamak yoğun bakımda 24’er tane olmak üzere toplam 48 yoğun bakım yatağı ile hizmet verecek.12 müşahede yatağının yer alacağı acil serviste 2 poliklinikte hasta kabulü yapılacak. Acil durum hastaneleri dönemsel bir hastane değil olmayıp, salgın, deprem ve afet dışında da hizmet vermeye devam eden kalıcı hastaneler olarak inşa ediliyor

İZLEYECİLER SORU ve GÖRÜŞLERİNİ YAZABİLECEKLER

Canlı olarak yayınlanacak 3 saat sürecek programda izleyiciler, gündemle ilgili görüşlerini TV264'ün Whatsapp hattı 0533 615 0 224 ve 0532 7170 264 numaradan görüş ve paylaşımlarını yapabilecekler.

Sakarya'nın televizyon kanalı TV 264'ü uydunuzdan izleyebilmek için yapmanız gerekenler bulunuyor. Türksat 3A uydusundan Batı lokasyonundan yayın yapan TV264 kanalı Digital platformlarda yer almıyor.

Ancak internet üzerinden İPTV' den de izlemek mümkün..

http://canli.tv264.com.tr
http://tv264.com.tr/canli-yayin
https://www.youtube.com/tv264
https://medyabar.com/canli-yayin

TV 264 hakkında detaylı bilgiler için kanalın resmi  sosyal medya hesapları ve www.medyabar.com’da yer alacak olan duyuruları takip etmek mümkün.

TV 264'ü uydudan nasıl izlerim?

Sakarya’nın tek uydu televizyonu TV264, yaklaşık 1 yıllık bir aranın ardından yeniden yayına başladı..TV 264’ü izlemek için, televizyonunuza bağlı uydunuzu aşağıdaki ayarlarına göre düzenlemeniz gerekmektedir.

TV 264’ün frekans bilgileri ise şu şekilde:

Türksat 3A

Frekans: 12685 MHZ

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay

Fec: 2/3

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/10362248/gundem106-yatakli-acil-durum-hastanesi