Kemal Ataoğlu Ferizlispor 2011’de

KADİR ŞİRİN’İN HABERİ

Geçtiğimiz yıl aldığı başarılı sonuçlarla Amatör Küme’ye damga vuran ve önüne geleni yenen Ferizlispor 2011, adını Süper Lige yazdırmayı başarmıştı. Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmak isteyen Yeşil-Siyahlı ekip, dış transferde bombayı patlattı. Yeni sezonda hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Ferizlispor 2011, dış transferde Kazımpaşa Birlikspor’u BAL’a taşıyan isimlerinden başında gelen Kemal Ataoğlu ile anlaştı.

FLAŞ TRANSFER

Sakaryaspor altyapısından yetiştikten sonra birçok takımın formasını giyen ve oynadığı takımlarda önemli başarılar elde eden, şampiyonluklar yaşayan tecrübeli 1995 doğumlu oyuncu, birçok takımın transfer listesine girmeyi başarmıştı. Tercihini Ferizli temsilcisinden yanan kullanan Ataoğlu, geçtiğimiz yıl Mor-Beyazlı forma altında takımı adına beş asistle oynamıştı. Başarılı oyuncunun Ferizlispor 2011 takımıyla anlaşması futbol camiasında büyük ses getirdi.

SÖZ ATAOĞLU’NDA

Transferinin ardından Medyabar Spor Muhabiri Kadir Şirin’e özel açıklama yapan Kemal Ataoğlu, Ferizlispor’un hedeflerinin büyük olmasının Yeşil-Siyahlı ekibe gelmesinde büyük rol oynadığını belirterek, "En güzel şekilde bu sezonu geçirip, Ferizlispor 2011’i şampiyon yapmak istiyoruz. Başka takımlardan da teklif aldım, ancak burası ağır bastığı için Ferizlispor’u tercih ettim. Bundan sonra yeşil-siyahlı takımın başarısı için çalışacağım” dedi.

BAŞARI ÖN PLANDA

Transferinde emeği olan Sinan Gülmez ve Orhan Kaşkaş’a teşekkür etmeden geçmek istemediğini vurgulayan başarılı oyuncu, “Bana güvendikleri için onlara teşekkür ediyorum. Mazisi başarılarla dolu Ferizlispor kulübüne benimde bir katkım olursa bununla onur ve gurur duyacağım. Benim her zaman bir hedefim vardır. Üstlenmiş olduğum bu misyonda başarı ön plandadır. Tecrübem ve tüm bilgi birikimimle takımımın hedefe ulaşmasında elimden geleni yapacağım” dedi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/11191088/kemal-ataoglu-ferizlispor-2011de