Tabiat Parkı'na dilek ve temenni kutuları asıldı

Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü tarafından tabiat parklarına gelen ziyaretçiler için dilek ve temenni kutuları kapı girişlerine asıldı. Müdürlükten yapılan açıklamada vatandaşların parklar konusundaki olumlu ve olumsuz görüşlerinin periyodik olarak takip edileceği ve vatandaşların gözlemlediği eksikliklerin dikkate alınacağı bildirildi.

Tabiat Parklarına gelen ziyaretçilerin tabiat parkları hakkında olumlu veya olumsuz görmüş oldukları eksikliklerin bakanlığa, genel müdürlüğe, bölge müdürlüğüne ve şube müdürlüğüne iletilmesi amacıyla vatandaşlar tarafından dilek ve temennilerinin bildirilmesi amacıyla dilek ve temenni kutuları asıldı. Kutuların anahtarlarının Bölge Müdürlüğünde olduğu belirtilirken, kutuların periyodik olarak takip edilerek vatandaşların olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinin dikkate alınacağı kaydedildi.

Tabiat Parklarına gelen ziyaretçilerin parklar konusunda dilek ve temennilerini bu kutulara atmalarını isteyen yetkililer vatandaşın fikirlerinin kendileri için önemli olduğu vurgusunu da yaptılar.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2674170/tabiat-parkina-dilek-ve-temenni-kutulari-asildi