Anneden TIR kazasında ölen oğluna acı veda...

Reşadiye yolu üzeri Şerefiye Mahallesi mevkiinde meydana gelen TIR ve Ticari araç kazasında ağır yaralanan ve Akyazı Devlet hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Nihat Şanlı bugün son yolculuğuna uğurlandı. Nihat Şanlı'nın cenazesi Ömercikler Mahallesindeki baba ocağından kaldırılırdı.

ANNESİ SAFİYE ŞANLI'NIN AĞITLARI YÜREKLERİ DAĞLADI

Nihat Şanlı'nın Annesi Safiye Şanlı oğlunun tabutunun başına geçerek uzun süre gözyaşı döktü. Safiye Şanlı tabuta sarılarak "oğlum nasıl bırakıp gidiyorsun, yavrum biz sensiz ne yaparız" gibi ağıtlarıyla cenazeye katılanları duygulandırdı.

Şanlı'nın cenazesi baba ocağında alınan helalliğin ardından Gazi Süleyman Paşa camiine getirdi. İlçemiz Ömercikler Mahallesi halkından Merhum Mehmet Şanlı'nın torunu, İbrahim Şanlı'nın oğlu, İsmail ve Hayrettin Şanlı'nın yeğenleri, Polis Memuru Murat ve İlçemiz esnaflarından Ahmet Şanlı'nın kardeşleri Nihat Şanlıvefat etti.

Cenazesi bugün Gazi Süleyman Paşa camiinde kılınan öğle ve cenaze namazının ardından Merkez Aile mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye çok sayıda yakınları ve sevenleri katıldı.

Alaattin Onur

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2674494/anneden-tir-kazasinda-olen-ogluna-aci-veda