Ekrem Yüce: 'Sakarya için yapacak çok işimiz var'

Erenler Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen konferansa AK Parti Erenler İlçe Başkanı Mehmet Beşir Doğrusever, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, teşkilat üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Gelecek için geçmişi bilmeliyiz

Tarihçi Yazar Resul Narin'in konuşmacı olarak katıldığı programda söz alan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hepimizin tarih bilincine ihtiyacımız var. Tarihi bilmezsek atiyi yönlendiremeyiz. Geçmişten ders almazsak geleceğimizi şekillendiremeyiz. Geleceğimizi şekillendirmek için tarih bilincimizi ortaya koymamız lazım.Hikayelerimizi dilden dile aktarmamız gerekiyor" dedi.

Çok çalışacağız

Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Geçmişte ceddimiz çok güzel zaferler kazanmış. Rehavetle durağan bir sürece girmiştir. Bizler rehavete kapılmadan mücadele edeceğiz. Sakarya'yı ileriye taşımayı hedefleyerek çalışacağız. Sakarya zaferlerin şehri, Erenler bu davada en önde yürüyecek ilçelerimizin başındadır. Sakarya'ya, ülkemize hizmet için çok işimiz var. O yüzden hiç birimizin yorulmaya hakkı yok. Hep birlikte gayretle çalışmalıyız. Tefekkür, tevekkül ve tebessüm ederek inançla çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2675315/ekrem-yuce-sakarya-icin-yapacak-cok-isimiz-var