İpek Yolu Belediyeler Birliği'nden Sapanca'ya hediye

Sapanca Belediyesi tarafından yapımı devam eden meydan düzenlemesi çerçevesinde kurulan Saat Kulesi meydan projesine ayrı bir güzellik kattı.

İpek Yolu Belediyeler Birliği üyesi olan Sapanca Belediyesi'ne İpek Yolu Belediyeler Birliği tarafından hediye edilen saat kulesi Sapanca için önem arz eden meydanda yerini aldı.

Sapanca Belediyesi Şehit Kaymakam Muhammet Safitürk Parkı'na kurulan Saat Kulesi meydana ayrı bir güzellik ve estetik kattı. Kulenin dört yönlü olması her yönden saatin görünmesine imkân sağlamaktadır.

İlçedeki değişimin mimarı olan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer ''Sapanca'mızın estetiği için şehir mobilyalarının ayrı bir önemi bulunmaktadır. Bu sebeple bizlere İpek Yolu Belediyeler Birliği tarafından hediye edilen saat kulesini, ilçemiz için önem arz eden noktaya konuşlandırmış bulunmaktayız. Sapanca ayrı bir güzellik katan bu eserin ilçemize kazandırılmasında emeği olan, İpek Yolu Belediyeler Birliği ve Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan'a teşekkür ediyorum '' dedi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2675381/ipek-yolu-belediyeler-birliginden-sapancaya-hediye