Genel Sekreter Sağlam 'hayırlı olsun'a gitti

Genel Sekreter Sağlam, Pamukova'nın önemine dikkat çektiği değerlendirmesinde hastanenin fiziki, tıbbi ve mali konularında mevcut durumun daha da iyileştirilerek hizmet kalitesine yönelik adımlarda diğer Başhekimliklerde de olduğu gibi Pamukova Başhekimliği'ni de desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

Pamukova Devlet Hastanesi'nde gerçekleşen ziyarette, Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç.Dr. Hasan Salih Sağlam, beraberindeki Tıbbı Hizmetler Başkanı Prof.Dr. YusufYürümez, İdari Hizmetler Başkanı Uzman Dr. Hacı Ali Kahya ve Mali Hizmetler Başkanı Mustafa Necati Çolak'la Dr. Şafak Beşler'in bilgilendirme sunumunu izledi.

Genel Sekreter Hasan Sağlam, bilgilendirme toplantısının ardından hastanede incelemelerde bulunurken vatandaşlarla da yakından ilgilendi. Acil servis ve yatan hastaları ziyaret eden Sağlam, hekimlerden hastaların tedavi aşamalarıyla ilgili de bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini paylaştı. Hastane personeliyle de bir süre sohbet eden Genel Sekreter, Dr. Şafak Beşler'e hayırlı olsun dileklerini ileterek Pamukova'dan ayrıldı.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2675595/genel-sekreter-saglam-hayirli-olsuna-gitti