Bisiklet Evi Serdivan'da açıldı..

Sakarya'da bisikletin sağlık, ulaşım, turizm, ekonomi, kültür ve eğitim alanlarında gelişimi sağlamak adına çalışmalar yürüten Bisikletliler Derneği, Serdivan'da hazırladığı Sakarya Bisiklet Evi'nin açılışını yaptı.

Açılışa, İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Aziz Öğütlü, İl Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Fatih Çelikel, Serdivan Belediye Başkan Yardımcısı Selvet Karaoğlu , Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkan Fatih Pistil, Serdivan İlçe Nüfus Müdürü İbrahim Kurtoğlu, Türkiye Bisiklet Federasyonu Sakarya İl Temsilcisi Serkan Cerrahoğlu,Bisikletliler Derneği Genel Başkanı Murat Suyabatmaz ile bisiklet spor ve camiasının önde gelen temsilcileri grup - dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Kurdele kesminden önce açılış konuşmasını yapan Bisikletliler Derneği Genel Başkanı Murat Suyabatmaz, ?Türkiyede en yoğun bisiklet kullanımı olan şehirlerden birisi olan Sakarya'da böyle bir tesisin hizmete girmesi çok önemli bir adımdır. Sakarya için bir ilk olan tesis, ülkemiz ve Sakarya'ya hayırlı uğurlu olsun.? dedi.
Açılış kurdelesinin kesilmesiyle birlikte Bisikletliler Derneği Sakarya Şube Başkanı İlhan Şengel ile Yönetim Kurulu üyeleri, törene katılanlara bisiklet evini tanıttı ve şube çalışmaları hakkında bilgi verdi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2676433/bisiklet-evi-serdivanda-acildi