Erenler'de temizlik ihbar hattı hizmete girdi

Vatandaşlar bundan böyle 0534 642 93 00 numaralı hattın whatsapp uygulamasına çevre ve temizlik konularında şikâyet ve taleplerini bildirebilecek.

Temizlik hizmetlerinde whatsapp dönemi

Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, teknoloji çağının getirdiği yeniliklere hızlı bir şekilde ayak uyduran çevre ve temizlik hizmetlerinde yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi.

Erenler Belediyesi'nce 7/24 kesintisiz olarak verilen çevre ve temizlik hizmetlerinin daha hızlı ve kolay ulaşılabilir olması için ''Whatsapp Temizlik İhbar Hattı'' kuruldu. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ün talimatıyla kurulan Whatsapp Talep Hattı ile vatandaşlar evlerinin önünde veya cadde ve sokaklarda yürürken gördükleri sıkıntıları temizlik işlerine iletebilecek.

Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün çalışmalarıyla hizmete açılan hat ile temizlik işleri ekipleri vatandaşlar tarafından verilen adreslere daha kısa sürede ulaşarak hizmet verebilecek.

Temizlik kurallarına uymayanları bildirin

Whatsapp İhbar Hattı'nı hizmete açan Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşlardan gelen temizlik ve çevre kirliliği ile ilgili uyarı ve taleplere anında cevap vererek bildirilen adrese hızlı bir şekilde müdahale edebilecek.

0534 642 93 00 numaralı whatsapp ihbar hattı vatandaşların talep ve şikâyetlerine daha hızlı cevap verilmesini sağlayacak.

Konuya ilişkin yetkililerden yapılan açıklamada, ''Belediye'nin yaptığı temizlik çalışmalarının yanında, çevre bilinci oluşmuş duyarlı vatandaşlarımızın da bu konuda çaba göstermesi son derece önemlidir.

Duyarlı vatandaşlarımızdan bizlere yardımcı olmalarını ve çevre kirliliği ile ilgili kuralları ihlal edenleri, oluşabilecek başka aksaklıkların fotoğraf ve bilgilerini whatsapp ihbar hattına bildirmelerini rica ediyoruz'' denildi.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2677173/erenlerde-temizlik-ihbar-hatti-hizmete-girdi