Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya
TANK PALET'İN SONU TELEKOM

Türk Harb-İş Sendikası'nın eski yöneticileri, son özelleştirilmeyi 'Satılmıyor kiralanıyor' diye savunanlara, aynı yöntemle özelleştirilen Türk Telekom'u örnek gösteriyor.

Sakaryahalk
BÜYÜK VEBAL

Tam bir yıl daha geride kaldı. Bugün hariç geçen 364 günlük zaman dilimizde Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'nın verdiği 'Bin yataklı hastane' sözü yerine getirilmedi. Sözü 2009 yılında verilen yeni Doğumevi Hastanesi'nin inşaatı bitmedi. Daha başka eksiklerde var ama 'Her işin başı sağlık' olduğu için biz yılın son manşetini sağlığa ayırmak istedik.

Yenisakarya
YÜCE: BAŞARI İÇİN SÜREKLİ ÇALIŞACAĞIZ

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, 'Başarının ve iyiliğin sırrı sürekli olmasıdır. Biz hep çalışacağız, sürekli şehrimiz için gayret göstereceğiz' dedi.

Adapazarı Akşam Haberleri
DEĞİŞİM RÜZGARI!

Geride bıraktığımız 2018'de eğitimde ekonomiye siyasetten spora şehrin birçok önemli mevkiindeki yöneticiler değişti. Bu değişim rüzgarı şehre kısa vadede olumlu geri dönüşler getirirken, uzun vadede daha olumlu sonuçlar doğurabileceği tahmin ediliyor.

Yenigün
İTTİFAK BELİRSİZLİĞİ!

Sakarya'da AK Parti ile MHP'nin ilçelerle ilgili olarak 'İttifak anlaşması' yaptığına yönelik sosyal medyada yer alan söylemlerin asılsız olduğu belirtildi.

Adapostası
TUZAĞA DİKKAT!

Dolandırıcılar "Kurye" tuzağını kullnarak vatandaşla astronomik telefon faturası ödettiriyorlar. Bir aramayayla bir yıllık fatura ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2678860/yerel-gazetelerde-bugun