Ak Parti Pamukova yönetimi TBMM'deydi...

İsmail Çetintaş / PAMUKOVA

TBBM de ilk olarak AK Parti Milletvekili Şaban Dişli'ye ziyarette bulunan Pamukova AK Parti heyeti, daha sonra, Milletvekili Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu ve Ali İhsan Yavuz'u meclisteki odalarında ziyaret ettiler.

AkParti heyeti AK Parti Sakarya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, Başbakan Davutoğlu ile Bulgaristan gezisinde olduğu için görüşemedikleri ifade edildi.

Bir klasör dolusu dosyaların içinde neler var?

İlçe sorunlarını içeren bir klasör dolusu dosyayı ziyaret ettikleri milletvekillerine veren Pamukova AK Parti heyeti daha sonra Ankara da bir dizi görüşme yaptıktan sonra ilçeye döndüler.

AK parti Pamukova İlçe Başkanı Akın ve yönetim kurulu üyelerinin AK Partili Milletvekillerine takdim ettiği bir klasör dolusu dosyaların içeriği konusunda bilgi alınamazken, görüşmelerle ilgili AK Parti İlçe Başkanı Fatih Akın'ın önümüzdeki günlerde bir açıklama yapması bekleniyor.

AK Parti Pamukova İlçe Teşkilatı TBMM ziyaretinin fotoğraflarını ise sosyal medyada "Milletvekillerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk"başlığı ile paylaştı.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2679151/ak-parti-pamukova-yonetimi-tbmmdeydi