Yerel Gazetelerde Bugün...

ADAPOSTASI

"Yeter artık!"

Canlarından bezdirdi

Uyuşturucuya karşı savaş açan gençlerin ortak isteği emniyetin daha etkin olması ve vatandaşın ihbar konusunda hassas davranması oldu

AKŞAM HABERLERİ

"Gençlerden öldüren zehir tepkisi"

Adapazarı ilçesine bağlı Yenigün mahallesin de toplanan yaklaşık 40 kişilik genç grup uyuşturucuya karşı tepki için yürüdüler.

BİZİMSAKARYA

"Mahalle baskısı"

İsmailağa Camii cemaatine mensup sakallı, şalvarlı bazı kişiler, kadınlara 'kapanın' mesajı bulunan broşürler dağıttı.

SAKARYAHALK

"Uyuşturucu tepkisi"

Sakarya'nın dört bir yanında uyuşturucuya karşı yapılan yürüyüşler çığ gibi büyüyor. Hafta sonu yapılan yürüyüşlerin ardından, dün de şeker mahalleli gençler 'Uyuşturucuya hayır' yürüyüşü yatılar.

YENİGÜN

"Gel de şaşırma"

Sakarya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nün, afet anında oluşturduğu kriz masasına ulaşabilmek için, tek başvuru telefonun bulunduğu ortaya çıktı. Sel felaketi esnasında yaşanan bu durum, 'Kriz masası göstermelik mi?' sorusunu da gündeme getirdi.

YENİHABER

"İktidar çalışıyor muhalefet bakıyor"

10 Ağustos'ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi için AKP tek tek sandık kurallarını şimdiden toplarken, ortak aday gösteren MHP ve CHP örgütlerindeki soruları çözemedi.

YENİSAKARYA

"Milletvekili Ali İhsan Yavuz'dan fişleme tepkisi"

AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz, 'Beni de fişlemişlerdi. Belki bir gece yarısı beni de içeri alacaklardı. Balyoz bal gibi darbe girişimidir' dedi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2679164/yerel-gazetelerde-bugun