SAÜ Vakfı'ndan muhteşem final

ProgramaVakıf Kurucu Temsilcisi Vahdettin Sevinç, Prof. Dr. Murat Tosun, Prof. Dr. Mustafa Şahin Dündar, Prof Dr.Mehdi Ergüzel, Okulun Yabancı Diller danışmanı Doçent Dr. Firves Karahan,Doç.Dr.Yusuf Atalay, Doç.Dr. Mehmet Ali Güngör, Yard.Doç.Dr Ercan Masal,Yard.Doç.Dr Hülya Çelik, SAÜ Vakfı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Yunus Emre Ersoy, Okul Aile Birliği Başkanı Sinem Aslan, Okul Aile Birliği Üyeleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Platform, SAÜ Vakfı Özel Okulları konferans salonunda gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesi ile başladı.Basın Kulubü Öğrencilerinin hazırladığı Okul Tanıtım sunumu ile devam etti. Platformunda Konuşmacı olarak, SAÜ Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili Edebiyatı Bölüm Başkanı Öğretim Üyesi Prof Dr.Mehdi Ergüzel,"Bu Harfler Benim, Anlatıyorum Anlaşılıyor muyum? Türkçeyi ve Türk Edebiyatını Sevmek"konusunda söyleşi yaptı

Platformda konuşma yapan Okul Müdürü Yunus Emre Ersoy, "Öğrencilerin yetenekleri ve özel becerilerini geliştirmenin yanı sıra ufuklarını yükseltebilecekleri bir platform hazırladıklarını" ifade etti. Vakıf Kurucu Temsilcisi Vahdettin Sevinç Programın finalinde Tüm Akademisyenlere teşekkür belgesi verirken,Gençler Basketbol İl 3.sü olan kolejlilerde teşşekür belgelerini Doçent Dr. Firves Karahan dan aldı.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2680300/sau-vakfindan-muhtesem-final