Sapanca esnafı derdini böyle anlattı

Fırsat buldukça mesaisine esnaf ziyaretleri ile başladığını belirten Yılmazer, "Bunu her hafta rutin olarak gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bugünde esnaflarımızın ve halkımızın derdini ve taleplerini dinledik. Hep birlikte daha güçlü ve yaşanılabilir bir ilçe olmak için bütün kurumlar ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

HİZMETLERİMİZ AKSAMADAN DEVAM EDECEK

Hayata geçirdikleri her çalışmanın vatandaşların yaşamını daha da kolaylaştırmak için olduğunu ifade eden Yılmazer, "Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe bizlerde mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Sapanca halkına layık olma gayreti içindeyiz. Teknik hizmetlerin haricinde, sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Sapanca'mızı hak ettiği noktaya taşımak amacı içinde hizmet vermekteyiz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz aksamadan devam edecektir" diye konuştu.

TEŞEKKÜR

Karaoğlanoğlu Cadde esnaflarından Levent Şirin, "Sapanca Belediyesi tarafından yenilenen caddeler hem biz esnafların hem de müşterilerimizin takdirini almıştır. Sapanca'mıza yakışan bir cadde oldu. Modern bir görünüme kavuşan caddemizde, esnaflar, yayalar, engellilerin tek tek düşünülmüş olması önemli bir ayrıntı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

SAPANCA GAZETESİ

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2680515/sapanca-esnafi-derdini-boyle-anlatti