MHP'li başkandan Büyükşehir'e eleştiri

Haftalık Olağan Basın toplantısında konuşan MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Sakarya'nın afetlere hazır olup olmadığını geçtiğimiz hafta sorduğunu hatırlatarak, ?Son yağmurlarda gördük ki şehir afetlere hazır değil. Biraz yağmur yağınca yeni yapılan yollarda bile su birikiyor, birikmeyen yeni yollar çöküyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ilçelerin altyapı sorununu halledecekmiş, soruyorum, merkezin sorununu halletti mi?? ifadelerini kullandı.

'100 SENELİK İŞ YAPIN'
"Allah rızası için, şu memlekete 50 senelik, 100 senelik iş yapında, millet size 'Allah razı olsun' desin" ifadelerini kullanan Başkan Levent Bülbül, "Yaptığınız işlerin ömrü olsun, yol yapıyorsunuz çöküyor, çökmeyen yolu su basıyor" dedi.

Başkan Levent Bülbül, Adapazarı Belediyesi Nikah Sarayı'nın içler acısı bir durumda olduğunu belirterek, "Şehrin tek nikah sarayı, bakın 'Saray' diyoruz. Ama ne temizliği var ne başka bir şeyi, her yeri su basmış, inşaatı bile bitmemiş" dedi.

DİĞER BÜYÜKŞEHİRLER
Sakarya'nın diğer Büyükşehir Belediyelerine göre geride olduğunu söyleyen Başkan Levent Bülbül, "İnanın arkadaşlar, hangi büyükşehiri ziyaret ederseniz edin, Sakarya nal topluyor onların yanında. Bilmem kaç trilyona İmam Hatip Lisesi yaptırıyorlar, gözü olanın gözü çıksın, helali hoş olsun ama belediye asıl yapması gereken işleri yapmıyor. Adapazarı Belediyesinin hiçbir hizmetini göremiyoruz. Pazar yerlerine sundurma yapmaktan başka bir şey yok" ifadelerini kullandı.

?ACINACAK HALDEYİZ?
MHP İl Başkanı Levent Bülbül sözlerine şöyle devam etti,

?30 Mart?ta halkın desteğini istedik ama bu yapı hiçbir şey yapmadan, anlatmadan, hesap vermeden kazandı. Bundan sonra da onların bir şey yapması, hizmet etmesi beklenemez, bu kadar acınacak haldeyiz. Onlar bile ?Biz kazanmadık, başbakan kazandı? diyor. Biz meclis çalışmalarımıza devam ediyoruz ama inşallah, milletin önüne gerçekleri dökme fırsatı yine Milliyetçi Hareket?in olacaktır. Biz buna inanıyoruz?

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2680886/mhpli-baskandan-buyuksehire-elestiri