Hendek'te solistler geçidi

Hendek Halk Eğitim Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu tarafından, Hendek Ticaret Merkezi Konferans Salonu'nda verilen konser yoğun katılımla gerçekleşti. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmamsıyla başladı.Konsere Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Jandarma Komutanı Üst Tğm. Hasan Dağcı,Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Halk Eğitim Müdürü Nilüfer Karaoğlu, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Programda Şef Ayşen Kurumcam yönetiminde, Türk Sanat Müziği Korosu birbirinden güzel şarkılarla izleyenleri coşturdu. Tam bir müzik ziyafetinin yaşandığı gecede, koronun en minik üyeleri Dilara Yılmaz ve Seda Bahadırlar, söyledikleri şarkılarla geceye renk kattı. Konser sonrasıTürk Sanat Müziği Korosu, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

Kültür ve sanat açısından canlı ve hareketli bir Hendek

Program sonunda bir konuşma yapan Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Türk Sanat Müziği Korosunu tebrik ederek " Uzun bir çalışma sonrasında, titizlikle sunulan bu eserler güzel bir akşam geçirmemize vesile oldu. Kültür ve sanat açısından canlı ve hareketli bir Hendek görüyorum. Başarılı bir grup ve güzel bir programdı. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum " Dedi.

Konuşmanın ardından,Sakarya Valisi Mustafa Büyük, koro şefi Ayşen Kurumcan'ı tebrik ederek çiçek verdi.Sakarya Valisi, Kaymakam, Belediye Başkanı ve Emniyet Müdürünün eşleri desanat müziği korosunu tebrik ederek, karanfil verip, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci tarafından verilen hediyeleri sundular.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2681869/hendekte-solistler-gecidi