'30 Mart hizmetin başladığı tarih olacaktır'

Ziyaretlerine Çark Caddesi ve Tığcılar Mahallesinde devam eden Demircioğlu'nun heyecan ve coşkuyla karşılanma görüntüleri her geçen gün daha da artıyor.

"30 Mart hizmetin başladığı tarih olacaktır"

Esnafın samimi yaklaşımı ve ilgisinden dolayı memnuniyetini belirtip teşekkür eden Demircioğlu "30 Mart 2014 Adapazarı için bir milat olacaktır. Adapazarı'nın bugüne kadar arzu ettiği ama ulaşamadığı hizmetlerin en güzelleri sizlerle buluşacak. Adapazarı güven ve huzurun kenti olacaktır. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Vatandaşlarımızın teveccühüne her yerde şahit oluyoruz. İddia ediyorum 30 Mart Adapazarı'nda hizmetin başladığı tarih olacaktır" dedi.

"Yenikent Karanlıktan Kurtulacak"

Yenikent bölgesine hizmet gitmediğini ve oradaki vatandaşın mağdur olduğunu söyleyen Demircioğlu "Yenikent bölgesinde ortak paylaşım olanları maalesef yok. Projelerimiz arasında bu bölgede amfi tiyatro, spor alanları, parklar, gençlerimizin yararlanabileceği ve zaman geçirebileceği kütüphane var. Ayrıca Yenikent bölgesi karanlık. Akşamları sokağa çıkmak cesaret istiyor. Buraların aydınlatılması çok basit. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarıma söz veriyorum, Yenikent 30 Mart sonrasında ışıl ışıl olacak." dedi.

"Yenikent'e hizmet binası"

Vatandaşın Yenikent bölgesinden sürekli merkez ilçeye gelmesine isyan ettiğini ifade eden Demircioğlu, Yenikent Bölgesi Mhp'nin de iktidarda ortak olduğu dönemde yapılan bir bölgedir. Fakat o dönemden sonra insanların sosyal hayatı hiç düşünülmedi. 13 yıllık geçen zamanda da maalesef düşünülmedi. Ben hemşehrilerimin huzurlu yaşayabilecekleri ve zaman geçirebilecekleri, sosyal alanları olan bir Yenikent sözü veriyorum. Yenikentli vatandaşımın sürekli Adapazarı'na gelmelerine gerek kalmayacak, biz onların ayağına gideceğiz. Yenikent'e belediye hizmet binası yapacağız. Adapazarı'nı ve Yenikent'i layık olduğu yerlere hep birlikte taşıyacağız. " dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2682107/30-mart-hizmetin-basladigi-tarih-olacaktir