Trafik kurbanı Bünyamin'e veda...

Alaattin Onur / AKYAZI

Dün gece Seyfeler Mahallesinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayata gözlerini yuman 23 yaşındaki kuyumcu Bünyamin Akan Akyazı Alaağaç Mahallesinde İkindi namazından sonra kılınan cenaze namazı sonrası Alaağaç aile mezarlığında toprağa verildi.

Pazar günü gecesi Seyfeler Mahallesinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Bünyamin Akan'ın cenazesi önce Akyazı Devlet Hastanesi morguna alındı. Burada Savcılık tarafından yapılan otopsi sonrası Alaağaç Mahallesindeki evine getirildi.

Gencin sevenleri, pazartesi günü evinde helallik alındıktan sonra Alaağaç Camiine getirilen Bünyamin Akan'ın cenazesi için camiyi tıka basa doldurdu.Cenazeye katılan gencin yakınları, tabut başıdna dakikalarca gözyaşı döktü. Trafik kurbanı olan 23 yaşındaki Bünyamın Akan'ın cenazesi daha sonra Alaağaç Mezarlığı'nda gözyaşlarıyla toprağa verildi.

[url= http://www.medyabar.com/haber/78453/otomobile-carpip-bahceye-uctu-feci-olum.aspx ] 23 YAŞINDAKİ GENCİN HAYATINI KAYBETTİĞİ TRAFİK KAZASI BÖYLE HABER OLMUŞTU..[/url]

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2682374/trafik-kurbani-bunyamine-veda