Pamukova Ak Parti'de bu liste konuşuluyor..!

pamukovakalk.com'dan İsmail
Çetintaş yazıyor..

Önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesisiyasi partilerde aday adayları belirleme çalışmaları hız kazanmış durumda.

2014 yılında yapılacak yerel seçimler öncesi Pamukova da Ak Partinin aday adayları hemen hemen kesinleşirken, aday adaylığında ismi geçenlerin ise sahaya indikleri belirtiliyor.

Öte yandan Pamukova siyaset kulislerinde, önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığı aday adaylığı için şu isimler ön plana çıkıyor;

Pamukova Ak Partide Hüseyin Şen ismi ön palana çıkıyor..

Pamukova da Ak Partininbelediye başkanlığıaday adaylığında ön plana Hüseyin Şen ismi çıkarken, Şen'in 2009 yerel seçimlerde belediye başkan aday adayı olduğu ama Ak Partinin Pamukova da Ferudun Turan'ı aday göstermişti. Yapılan seçimlerde ise rakibi Cevat Keserbüyük bir oy farkı ile seçimi kazanmıştı.Ak Partide İlçe başkanlığı da yapan ve halen Ak Parti il Genel Meclis üyesi olan Hüseyin Şen'in İlçe teşkilatı içinden büyük destek aldığı ve parti tabanında Şen'i desteklediği konuşuluyor. Şen'in aday adaylığı ise kesin olarak görülüyor.

Makine Mühendisiİbrahim Çakır ismi de Ak Parti Belediye başkan aday adayları arasında geçerken Çakır'ında çalışmalarını sessizce yürüttüğü belirtiliyor.

2009 yerel seçimlerinde Ak Partiden aday adayı olan Ahmet Öksüzali 'nin ise 2014 yerel seçimlerinde tekrar aday adayı olacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Ak Partide sürpriz aday adaylarından Mustafa Nar'ın ise uzun zamandır çalışmalarını devam ettirdiği eve ve mahalle gezileri yaptığı belirtilirken, Nar'ında aday adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

Ferudun Turan 2014 de yine varım diyor..

2009 yerel seçimlerinde Cevat Keser karşısında seçimi kaybeden eski belediye başkanı FerudunTuran'ın uzun süre önce aday adayı olacağını açıklaması ve iddialı açıklamaları dikkat çekmişti.Ferudun Turan'ın katıldığı bir canlı yayında " Ben aday adayı olmam aday olurum "sözleri iseTuran'ın gizliden parti içinde gizliden çalışmalar yaptığı iddialarını gündeme getirmişti.

Yine 2009 yerel seçimlerin de Ak Partiden belediye başkanı aday adayı olan Burhan Metin'inde yoğun bir şekilde 2014 yerel seçimleri için hazırlık yaptığı kulislerde konuşulurken, Burhan Metin'inde Ak Partiden adaylığı kesin gibi görünüyor.

Sürpriz isimlerlerin aday adaylığı söz konusu..

Ak Parti 2009 da kaybettiği Pamukova belediye başkanlığını kazanabilmek için adeta kılı kırk yarıyor. Pamukova da yaptırdığı kamuoyu anketleri ile adaylarını belirleme çalışmalarına devam ederken, yukarıda ismi geçen aday adaylarının listesinin çoğalabileceği ve sürpriz isimlerinde aday adaylığını açıklayacağı iddia ediliyor.

HER HAKKI SAKLIDIR

- Medyabar, Arka Kapı bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2682573/pamukova-ak-partide-bu-liste-konusuluyor