Toçoğlu Twitter'da: 'Sakaryaspor maçına gidiyorum'

[url= http://medyabar.com/haber/76952/baskan-aydindan-protokole-yanlizlik-sitemi.aspx ]
Selahattin Aydın, 'Yalnız Kaldık' diyerek Böyle Sitem Etmişti [/url]

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın düzenlediği basın toplantısında protokolün maçlara gelmemesine sitem ederek 'Yalnız Kaldık' dedi.
Bu açıklama gün içerisinde haber kaynaklarına manşette yer alırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu sürprizi Twitter'da yaptı.

Başkan Toçoğlu attığı tweet'lerle Sakaryaspor'u yalnız bırakmamak adına bu hafta maça gideceğini açıklayarak 'Kombine alın, maça gidin' tavsiyesinde bulundu.

Daha önce deplasman maçlarına dahi giden Zeki Toçoğlu, tribünde istenmeyen bazı olaylar sebebiyle uzun süredir Sakaryaspor maçlarına gitmiyordu.

İŞTE TOÇOĞLU'NUN O TWEET'LERİ:

Sakaryaspor Kulüp Başkanımız Selahattin Aydın kardeşim bir çağrıda bulunmuş. Sakaryaspor'a tribünden destek olalım demiş

Sakaryaspor için büyok problem olan,yıllardır çözülemeyen sorunları hamdolsun hep birlikte çözüme kavuşturduk

Herkes Sakaryaspor'un başarılı olmasını istiyor, elbette ben de çok istiyorum. Ancak bu konuda herkesin yapması gerekenler var

Sakaryaspor'a katkı sağlamak isteyenleri Sakaryaspor'a sahip çıkmaya davet ediyorum. Bilet alıp maça gidelim, kombine alalım vs.

Sakaryaspor'a destek sözle olmuyor maalesef. Herkesin bir şekilde üzerine düşeni yapması gerekiyor. Başarı başka türlü gelmez.

Selahattin Aydın kardeşimin çağrısına cevap veriyor ve Allah nasip ederse bu hafta Sakaryaspor maçına gideceğimi sizinle paylaşmak istiyorum

Sakaryaspor'u tek başına bırakırsak kesinlikle başarılı olamaz. Eğer Sakarayspor'un çok başarılı olmasını istiyorsak birlikte sahip çıkalım

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2683136/tocoglu-twitterda-sakaryaspor-macina-gidiyorum