STK'ları önemsiyoruz.!

AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Uluslar arası Hukuk ve Siyaset Bilimi Uzmanı Doç.Dr.Ali Türkmenoğlu, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan'ı makamında ziyaret etti.

Tecrübesi, bilgi ve birikimleri ile yol çıktıklarını ifade eden Türkmenoğlu, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Türkiye birçok alanda artan ağırlığı ile gündemi belirlenen değil, gündemi belirleyen ülke konumuna geldi. Gelişen Türkiye'ye ye paralel olarak Sakarya'da yaşanan tüm olumlu gelişmeleri de daha ileri seviyelere taşımak istiyoruz" dedi.

Sivil toplum örgütlerine büyük önem verdiklerini ifade eden Türkmenoğlu, " STK'lar bu şehrin aktörleridir. Büyük bir kitleye sahip olan SESOB'un görüşleri ve tavsiyeleri bizler için çok önemlidir. Esnafın ve Sakarya'nın mutluluğu için hep birlikte çalışmak ve güzel işler başarmak istiyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Türkmenoğlu'na başarı dileyen SESOB Başkanı Hasan Alişan, "Siyasi parti ayırt etmeksizin çalışan, hedefleri olan, sorunları bilen, şehri tanıyan, sesimizi duyan ve hizmet etmeye talip olan herkese biz aynı mesafede olur desteğimizi veririz. Çünkü siyaset bir hizmettir" dedi.

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2683464/stklari-onemsiyoruz