Ekrem Yüce'den birlik mesajı

Ak Parti Genel Merkezi'nde mülakat öncesinde gazetecilere açıklama yapanAK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Ekrem Yüce,partisine ve kendine son derece güven verici, diğer aday adaylarını da kucaklayıcımesajlar verdi.
Yüceşunları söyledi:
" Erenler İlçe Belediyesi'ndeseçilmiş belediye başkanı olarak görev yaparken Sayın Başbakanımızın talimatlarıyla Çaykur Genel Müdürlüğü görevine üçlü kararnameyle atanmıştım. 9 yıl aradan sonra, yineSayın Başbakanımızın tensiplerine müracaat ederek görevimden istifa ettikten sonra Sakarya'dan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı oldum.
Bu kadar uzun süreparti teşkilatımdan ayrı kalmama rağmen sağolsunlar temayül yoklamalarında bana 55 aday adayımız arasında 2. Olma teveccühünde bulundular. Bu durum şahsımı son derece mutlu etmiştir. Arkadaşlarımızın bu güvenini kazanmak son derece mühim bir olaydır. Kendilerineminnettarım. Ama bu durum karşısında asla rehavete kapılmadan seçim çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Bu gün genel merkezimizde yapılan sözlü mülakatta da kendimizi değerli büyüklerimize ifade etmeye çalışacağız. Onlara çok sınırlı süre içerisinde düşüncelerimizi aktarmaya çalışacağız. "

BİR OLACAĞIZ DİRİ OLACAĞIZ

Mülakat öncesi verdiği ilk mesajlarında tüm parti teşkilatlarını birlik olmaya çağıran Ekrey Yüce sözlerini şöyle sürdürdü;

"Sakarya'ya döndükten sonra artık tek vucut halinde üçüncü kez partimizin iktidarını pekiştirmek için seçimlere kadar var gücümüzle çalışacağız. Bu çalışmalarımızı 12 Nisan'da açıklanacak olan kesin sıralamayı beklemeden,hemen yarınSakarya'ya döner dönmez başlatacağız. Gün artık birlik günüdür, tek vucut olma zamanıdır. Bütün aday adayı arkadaşlarımızla birlikte gücümüzü, bilgi ve deneyimlerimiziortaya koyarak, Sakarya'nın her yanını, köy köy , belde belde, kapı kapı dolaşıp halkımızla kucaklaşacağız. Bize asla durumak yok yola devam"

- Medyabar, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2683480/ekrem-yuceden-birlik-mesaji