Aydın Sarı Büyükşehir'de

Tıp Merkezinde 2003 yılından itibaren Başhekim olarak hizmet veren ve yaş haddinden emekli olan Uzm. Dr. Necmettin Şafak, görevini, uzun yıllar Sakarya'da sağlık alanında hizmetler yapan ve en son Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde Başhekim olarak görev yapan Uzm. Dr Aydın Sarı'ya devretti. Dr. Sarı, 5 Şubat Salı günü itibari ile yeni görevine başladı.

Tıp Merkezi hastane gibi

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, Uzm. Dr. Aydın Sarı?nın göreve başlaması ile ilgili şunları söyled.

"Necmettin Şafak Bey'in Büyükşehir Belediyesi?ne ve vatandaşlarımıza çok önemli hizmetleri olmuştur, kendilerine teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz. Büyükşehir Belediyesi Tıp Merkezimiz adeta bir hastane gibi hizmet veriyor. Muayene olan vatandaş sayımız 100 bini aştı. Büyükşehir Belediyesi olarak sağlıkta da önemli hizmetleri vatandaşlarımızla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzm. Dr. Aydın Sarı Beye görevinde başarılar diliyorum. İnşallah çok daha güzel hizmetlere hep birlikte imza atarız"

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2684235/aydin-sari-buyuksehirde