Oldu da bitti Maşallah...

Adapazarı Belediyesi tarafından bu yıl 9. düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni'ne Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Kılıç, Arifiye Kaymakamı Birol Kurubal, Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda aile katıldı.
Sünnetin açılış konuşmasını yapan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, "Bu yıl 9.sünnet şölenimizi yapıyoruz. Ancak her geçen sene bu sayımız düşüyor. Önceki senelerde 200 çocuk sünnet ettiriyorduk. Aslında bu duruma bir taraftan seviniyoruz çünkü artık insanların durumu daha iyiye gidiyor. Bir taraftan üzülüyoruz,sizlerden uzak kalıyoruz.Bizlerde dedik ki bu sene farklı bir etkinlik düzenleyerek çocukları bir araya toplayalım.Yüzme kursu açtık. Orada da 800 çocuğumuz yüzme öğreniyor. Bu etkinliklerimize de tüm çocuklarımızı bekliyoruz" dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Kılıç da, sünnette emeği geçenleri tebrik etti. Konuşmaların ardından ilahiler okunarak dualar edildi ve yemek ikramı yapıldı.Yemek ve dondurma sonrasında çocuklar lunaparkta gönüllerince eğlendi. Minikler Mehter takımının sahne aldığı program büyük ilgi gördü.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2684540/oldu-da-bitti-masallah