3 kişiyi vurmuştu! Bakın sonra ne oldu!

MEDYABAR.COM

Serdivan'da geçtiğimiz gün meydana gelen olayda otmobiliyle Kirişhane Caddesi'ndeki bir akaryakıt istasyonuna gelen H.K., aracına gaz aldığı sırada yoldan geçen ve alacak verecek meselesi nedeniyle daha önceden aralarında sorun bulunan Ali Ö.'yü gördü.

Belindeki tabancasını çıkartan H.K., Ali Ö.'ye bir el ateş açtı. Saldırıdan yara almadan kurtulan Ali Ö. kaçtı.
Saldırı sonrası istasyona geri dönen H.K., aracına 20 liralık gaz aldıktan sonra 300 metre ileride eski Kazımpaşa Caddesi'nde bulunan bir çay ocağına geldi.
H.K., çay ocağında oturan ve aralarında alacak verecek meselesinden dolayı sorun olan Hüsmen S.'ye tabancayla bir kaç el ateş etti.

Saldırıda Hüsmen S. sol ayak bileğinden vuruldu. Seken kurşun Civan E. ile Fahrettin K.'yi de yaraladı.

Yaralılar, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Seken kurşunla yaralanan 2 kişide sıyrıklar oluştuğu öğrenildi. Ayağından yaralanan Hüsmen S.'nin de sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Saldırı sonrası otomobiliyle kaçan H.K., Güneşler Mahallesi'nde yakalandı. Polis ekiplerinin akaryakıt istasyonu ve çay ocağında yaptığı çalışmada 2 boş kovan bulundu.

SALDIRI GÜVENLİK KAMERASINDA

Öte yandan H.K.'nın akaryakıt istasyonunun önünde Ali Ö.'ye tabancayla ateş açması güvenlik kameralarınca görüntülendi. Görüntülerde otomobiliyle istasyona gelen H.K., akaryakıt alacağı sırada yoldan geçen Ali Ö.'yü görüyor. Belindeki silahı çeken H.K. tabancayı arkasına gizleyerek hasmının arkasından gidiyor. Daha sonra tabancayla ateş açıyor. Saldırıdan yara almadan kurtulan Ali Ö. kaçıyor. H.K., saldırı sonrası aracının yanına gelerek 20 liralık gaz alıyor. Ardından istasyondan ayrılması yer alıyordu
ADLİ KONTROL CEZASI
Saldırıdan hemen sonra polis ekipleri tarafından yakalanan saldırgan H.K. ifadesi alındıktan sonra adliyeyesevk edildi.
İfadesinde para alışverişi nedeniyle saldırıyı gerçekleştirdiğini söyleyen H.K. çıkartıldığı mahkemece adli kontrol cezasıyla serbest bırakıldı
Saldırıyı gerçekleştiren H.K.nin daha önce desilahla yaraladığı kişinin evini de kurşunladığı belirlendi.

Görünce tabancasını çekip takip etmeye başlamıştı..

SALDIRI ANINI GÜVENLİK KAMERASI
BÖYLE GÖRÜNTÜLEMİŞTİ..

Haberin Videosu

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2684952/3-kisiyi-vurmustu-bakin-sonra-ne-oldu