Gazeteci Cumalı'dan 'Tavan arası' istifası

MEDYABAR.COM -Sabah Gazetesi Sakarya Muhabirliğini de yürüten Hüseyin Cumalı, Adapostası Gazetesi'ndeki haber müdürlüğü görevinden bugün sürpriz bir karar ile istifa ederek gazeteden ayrıldı.

Sakarya basınında Cesur haberciliği ve üslubuyla dikkat çeken haberlere imza atan Hüseyin Cumalı, son günlerde gazetedeki köşe yazılarında Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (SEAH) yaşanan bazı olayları ele alıyordu.

Cumalı son olarak SEAH binasının çatı arasında bir yatak olduğu ve söz konusu olayla ilgili yargıya intikal eden bazı iddialara yazıyordu.

Tarzı sebebiyle zaman zaman tartışılan Cumalı'nın gazete yönetimi ile anlaşmazlığa düştüğü ve bundan dolayı istifa kararı aldığı konuşuluyor.

Medyabar.com Editörüne sadece, "Anlaşamadık ayrıldık. Kendilerine başarılar diliyorum. Bir süre dinleneceğim" diye konuşan Hüseyin Cumalı, Facebook hesabından ise; "Bu saat itibariyle Adapostası Gaetesi Haber Müdürlüğü görevinden istifa ettim. Eski mesai arkadaşlarıma başarılar dilerim" yazarak istifasını duyurdu..

.

Çevresine bir süre dinleyeceğini söyleyen Hüseyin Cumalı'nınönümüzdeki günlerdeyeni bir mecra ilegeri dönüş yapacağı söyleniyor.

Hüseyin Cumalı'yı istifaya götürdüğü ileri sürülen yazıyı okumak için tıklayınız

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2685490/gazeteci-cumalidan-tavan-arasi-istifasi