Yeni Alandüzüspor geri dönüyor!

Bu sezon2.Amatör Küme Merkez 3.Grupta mücadele eden futbol takımı inanarak ve de güvenerek şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyor.Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çakır;"Futbol takımımızı ve Yönetimimizi yeniden yapılandırarak,güçlü, koşan, hırslı, ve genç bir takım ve yönetim ileyola çıktık, ve bu yolun sonu şampiyonluk olur yada olmaz bunu ligin sonunda göreceğiz ama kulübümüz her zaman hedefi olan bir kulüp olmuştur.

Kulübümüz o eski güzel günlerine geri dönecektir, verilen mücadele bunu içindir. Başkanı ile yönetimi ile futbolcusuile antrenörü ve taraftarı iletam bir uyum içerisinde olup, tamamı ile şampiyonluğa odaklanmış durumdadır.

Futbol takımımız şu ana kadar oynadığı futbol ile ne kadar iddialı bir takım olduğunu göstermiştir. Henüz mağlup olmadık,ligi namağlup bitirmek istiyoruz, bunu da başaracak güce ve inanca sahibiz. Bizlere her konuda destek veren Başkanımız Yaşar CEBE? ye ve Yönetim kurulumuzave aynı zamanda takımımıza malzeme desteği verenNarin Simit Fırını Sahiplerinde Emrah NARİN'ede teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeni Alandüzüspor Şampiyonluğa koşuyor, Rakiplerimize saygımız var ama bu gruptan bir şampiyon çıkacak, oda YENİ ALANDÜZÜSPOR olacaktır"edi.

- Medyabar, Spor bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2685593/yeni-alanduzuspor-geri-donuyor