Vali Coş SEDAŞ'ı bir kez daha uyardı

KOORDİNASYON TOPLANTISI
2015 yılı koordinasyon kurulu Ocak ayıtoplantısı Vali Hüseyin Avni Coş başkanlığında toplandı. 2014 yılının genel bir değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, kurul üyeleri bütçelerindeki yatırım ve gerçekleşme oranları hakkında bilgiler verdi. Kurul toplantısında dikkat çeken açıklamalardan biri de SEDAŞ konusunda geldi.

SEDAŞ KENDİNİ SAVUNDU
Konuyla ilgili kurul üyelerine bilgiler veren Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.(SEDAŞ) Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan kendilerini savundu. Bekircan şehir genelinde ki olumsuz hava şartları yüzünden bazı kesintilerin olduğunu belirterek "Eksiklerin giderilmesi için çalışmalarımızı gece gündüzü sürdürüyoruz" diye konuştu.

"EKSİKLERİMİZİ GÖRDÜK"
Vali Coş ise, "Bu vesileyle altyapımızı test etmiş olduk. Acil olan altyapı eksiklerinin bundan sonra daha iyi ve hızlı bir biçimde giderileceğini umuyorum. Bazı yatırımlar yapılırken biraz daha dikkatli olunması gerektiğini söylemek isterim. Elbette hava şartları etkili oluyor ama altyapıları da buna göre uyumlu hale getirmek lazım" diyerek SEDAŞ'ı uyardı.

Sakarya Halk Gazetesi

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2686289/vali-cos-sedasi-bir-kez-daha-uyardi