Yiğit Bulut Sakarya'ya konferansa geliyor

MTTB Sakarya Şubesi, Eski Kanal 24 Televizyonu Genel Yayın Müdürü ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ekonomi danışmanı Yiğit Bulut'u Sakarya'ya getiriyor. MTTB'nin Sakarya Üniversitesi'nde organize edeceği Yeni Dünya Denkleminde Türkiye'nin Yeri adlı konferans 9 Aralık Pazartesi günü saat 12.30'da SAÜ Kongre Kültür Merkezi Salon 1'de gerçekleştirilecek.

MTTB Sakarya Şube Başkanı Ali Samet Kekük, "Ülkemizde Hazirandan bu yana yaşananları ve bu yaşananların arka planında sahnelenmeye çalışılan büyük oyunu yaptığı analizlerle farklı bir açıdan görmemizi sağlayan Yiğit Bulut'u Sakarya Üniversitesi Öğrencileriyle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

Kekük, "MTTB Sakarya Şubesi olarak milli ve manevi değerler ışığında sosyal sorumluluk bilincini ve dayanışma şuurunu geliştirmek, insan hak ve hürriyetleri konusunda ortak bir paydada buluşup faaliyetler yapmak amacıyla, bugün olduğu gibi bundan sonrada çalışmalar, konferanslar, seminerler ve projeler geliştirmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

- Medyabar, Güncel bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2686707/yigit-bulut-sakaryaya-konferansa-geliyor