Öğretmenler Günü Kutlandı!

Öğrenciler sabah törenden önce öğretmenlerine sürpriz yaparak küçük bir program hazırladılar. Günün anlam ve önemini belirten konuşmalardan sonra 5-B sınıfı öğrencileri öğretmenlere karanfil vererek öğretmenler gününü kutladılar.


Kutlama Programı Hazırladılar

Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu idarecileri ve Okul Aile Birliği tarafından öğretmenlere sürpriz yapılarak öğle arasında öğretmenler odasında kutlama programı hazırlandı. Öğretmenlere Bereket Yemek Şirketi tarafından hazırlanan öğretmenler günü yemeği ikram edildi.

Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu Müdürü Lütfü Sarı, öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak, Okul Aile Birliği tarafından hazırlanan hediyeleri takdim etti. Lütfü Sarı yaptığı konuşmada, yarınlarımızı yetiştiren öğretmenlerimizin bir günde değil her zaman baş tacı olduğunu vurguladı. Bütün öğretmenlere sağlık, esenlik ve mutluluklar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Voleybol Turnuvasında 3. Olan Voleybol takımına tüm öğretmenler teşekkür etti.

Ali Dere?yi Ziyaret Ettiler

Bahçelievler Gazi İlköğretim Okulu öğrencileri, Okul Müdürü Lütfü Sarı ve Müdür Yardımcısı Cemal Yamak eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere, Şube Müdürleri Yakup Altınkaynak ve Muhammed Turgut ile bir araya geldi. Öğrenciler ilçe yöneticilerinin öğretmenler gününü kutladılar ve hediyeler verdiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere öğrencilere ?Bu günde bizleri unutmadığınız için teşekkür ederim? dedi.

- Medyabar, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2686945/ogretmenler-gunu-kutlandi