Yerel gazetelerde bugün...

Bizim Sakarya

BİR UYARI DA DOĞANDAN!

Hızlı Tren Sapanca geçişi belirlenen güzergahın yanlış olduğunu savunan Şehir Plancısı Oya Arapoğlu, son yağışlarda yaşanan su taşkınlarının söylediklerini doğruladığını belirtti ve güzergahın bir kez daha incelenmesi için çağrıda bulundu.

Yenihaber

60 GÜN SONRA YIKILACAK

Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Decerenli, belediyenin yanındaki vergi dairesinin bulunduğu binanın 60 gün sonra yıkılacağını belirterek, işyerlerine tebligat gönderildiğini söyledi.

Yeni Sakarya

Melen 2018'de su tutacak

Melen Barajı çalışmalarını yerine inceleyen Orman ve İşyeri Bakanı Veysel Eroğlu ''Önümüzdeki yıl su tutacağız. İstanbul'un yıllık ihtiyacını karşılayacak olan suyuburada biriktirme kapasitesi de var'' dedi.

Yenigün

Yıkım kesinleşti!

Adapazarı Belediye Meclisi'nde MHP'li Erkal Etçioğlu esnaflar adına sıkıntı Alifuat Cebesoy Vergi Dairesi ile Halkbank ve Belpaş'ın bulunduğu binayı gündeme getirince, binanın 60 gün içinde boşaltılarak yıkılacağını açıkladı.

Adapazarı Akşam Haberleri

ŞEHİR PLANCILARI UYARDI

Şehir Plancıları Odası İl Temsilcisi Oya Arapoğlu 2015 yılında yaşanan yoğun yağışlar sonrasında Sapanca'daki hızlı tren güzergahının sular altında kaldığını belirterek yetkilileri söz konusu güzergahı gözden geçirmeye davet etti.

Adapostası

YİNE UYARDI

Arapoğlu Yüksek Hızlı Tren Hattı projesinin düzeltilmesi halinde Sapanca'nın ve Hızlı Tren Yolu'nun kendisinin de büyk zarar göreceğini söyledi.

- Medyabar, Medya bölümünde yayınlandı
https://medyabar.com/haber/2687671/yerel-gazetelerde-bugun